Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3732 miejsce

Rybnik promuje się w serialu

,,Miasto z ikrą” zapłaciło 370 tysięcy złotych, aby to właśnie na jego terenie nakręcono najnowszą produkcję stacji telewizyjnej TVN. Wyniki współpracy zobaczymy już jesienią bieżącego roku.

Plejada gwiazd w Rybniku
Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny, to bardzo popularne nazwiska pojawiające się w najlepszych polskich produkcjach filmowych. Teraz będziemy mogli śledzić ich poczynania aktorskie w serialu „Diagnoza”, gdzie oboje odgrywają w nim główną rolę. U ich boku zagrają również między innymi: Magda Popławska, Michał Czernecki, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna czy Antoni Królikowski. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, którą kojarzymy między innymi z takich produkcji jak: ,,Druga Szansa”, ,,Rodzinka.pl” czy ,,Niania”. Reżyserzy są również bardzo dobrze znani. Xawery Żuławki pracował przy serialu ,,Prawo Agaty”, a Łukasz Pałkowski przy filmie ,,Bogowie”, czy ,,Wojna żeńsko-męska”.
PLAN FILMOWY ZAMIAST KONCERTU
Akcja serialu rozgrywa się w miejscu, które zapewne każdy rybniczanin zna bardzo dobrze. Chodzi mianowicie o kampus przy ul. Rudzkiej, na którym zazwyczaj odbywają się przeróżne koncerty (np. Juwenalia czy Dni Rybnika). Dużą rolę odegrają również specjalnie wynajęte na potrzeby produkcji, rybnickie familoki.
KAMERA? AKCJA!
Zostanie wyreżyserowane 13 odcinków, które będą puszczane raz w tygodniu. Czas jednego to około 40 minut, a każdy z nich będzie ukazywał inny przypadek medyczny. Możemy więc śmiało porównać go do innych programów o tematyce medycznej, np. „Szpital” czy „Na sygnale”. Nie znamy jednak dokładnej daty emisji.
RYBNIK NOWYM SANDOMIERZEM
Rybnik zawsze stawiał na mocną, medialną promocję, o czym świadczą chociażby koncerty wielkich gwiazd w tym mieście, takich jak: Bryan Adams, Guns n' Roses, Rod Stewart, Thirty Second to Mars czy Linkin Park. W tym roku nie odbędzie się jednak taka impreza, ponieważ fundusze przeznaczone na takie atrakcje, w całości zostały wykorzystane na walkę ze smogiem. Urząd Miasta Rybnik zdecydował się jednak na city placement, z czego rybniczanie są bardzo zadowoleni. Mają nadzieję, że dzięki serialowi, ich miasto stanie się tak samo popularne, jak Sandomierz, który rozsławił serial „Ojciec Mateusz”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.