Facebook Google+ Twitter

Rydzyk skarży się europosłom: Jesteśmy dyskryminowani. To totalitaryzm

Dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk poskarżył się europosłom, że jego stacja jest dyskryminowana przez rząd. Redemptorysta nie przebiera w słowach i mówi o totalitaryzmie w Polsce.

 / Fot. Sylwia Dąbrowa/Polskapresse"Nie wiem, gdzie ja żyję, bo w czasach komunizmu nie mieliśmy takich problemów jak teraz. To jest totalitaryzm, ja nie żartuję" - skarżył się o. Rydzyk przybyłym na seminarium "Klimat, energia odnawialna, rozwój. Nowa geo-energia" europosłom. Dodał też, że w czasach komunizmu nie miał takich problemów, jak teraz i stwierdził, że ma do czynienia z dyskryminacją i wykluczeniem - czytamy w TVN24.

Kaczyński o badaniu stanu psychicznego: To komunistyczne metody


Dyrektor Radia Maryja tłumaczył, że po dojściu PO do władzy zabrano mu dotację z UE oraz orkiestrę wojskową, czego jak dowodził nie robili nawet komuniści.

Czytaj też: Wiceszef frakcji konserwatystów nazwał Rydzyka ksenofobem i homofobem





Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Piotr
  • Piotr
  • 24.06.2011 18:18

Czy ktoś Wam każde słuchać Rydzyka? Wyłącz Radio Maryja i Traw w domu i już on Cię nie interesuje. Tak się pieklicie, bo go słuchacie. Jak nie oglądam TV od 2 lat i czuję się fenomenalnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ sekwens. Nie staje po stronie emerytów, tylko staram się zrozumieć ich postępowanie i nie potępiam.
To nie ja jestem od powstrzymywania ojca dyrektora, tylko sąd i prokuratura.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 23.06.2011 06:01

dlaczego nie ma wzmianki o liście protestacyjnym eurodeputowanych do szefa partii konserwatystów w Parlamencie Europejskim za haniebny wystę Rydzyka ?? Za zaproszenie wroga uii ,antysemity, homofoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
feliksjasinsky
  • feliksjasinsky
  • 22.06.2011 23:42

Z Redemptorystą trzeba ostro tak jak on skurczybyk naciągacz. Okradł stoczniowców a oni prawie go w duppe całować chcą. Gdzie masz oczy narodzie. Czarny to czarny i z pederastami nie ma zabawy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sekwens
  • sekwens
  • 22.06.2011 18:33

PAWLIKOWSKI !!!
Nic nie zrobiłeś i nic nie zrobisz - bo nie masz polotu; Stajesz, takie usiłujesz robić wrażenie, po stronie "ubogich emerytów " łupionych przez Ojca dyrektora. Wykazujesz, albo tylko starasz się wykazywać - dla nich - pełne zrozumienie a nawet litość. Oburza Cię, albo tylko tak akcentujesz, że nazywam ich moherami; Pawlikowski ! Jest to demagogia zespolona trwale z hipokryzją !! Czy nie uważasz, że tu się sprawdza powiedzenie : psy szczekają, karawana idzie dalej. Czy sądzisz, że Twoje pisanie - takie trochę miauczenie komuś pomoże, albo Rydzyka powstrzyma przed wyrządzaniem szkód ? Spójrz jak On to robi - wyczuł słabość władzy i generalnie, bezkarnie (przepraszam) leje na nich. Nawet nie "olewa" lecz wprost leje ! Wyraża to w sposób jemu znamienny a to: alleluja i do przodu !! I tylko w tym wypadku kieruj się słowami tego katabasa. Resztę wniosków wyciągnij sam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 22.06.2011 17:47

Rydzyk to naczelny belzebub 4 RP . Też wymaga badania i leczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ sekwens. Ja zrobiłem. Nie wysyłam "daniny" i publicznie ogłaszam niezadowolenie. A Ty?
Moherów się nie czepiaj, to nie ich wina. To przeważnie niezbyt zamożni emeryci, skutecznie manipulowani i "naciągani" przez ojca dyrektora i jemu podobnych. Tak zostali wychowani ( w wierze i uczciwości kościoła ) a teraz są wykorzystywani. Każdy klecha w seminarium przechodzi odpowiednie szkolenie, jak manipulować, ( przepraszam głosić prawdę :) ) wiernym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sekwens
  • sekwens
  • 22.06.2011 10:18

PAWLIKOWSKI !!! Nie "pitol" tylko weź się do roboty ! Ten kraj - to w jakimś stopniu też Twój kraj ! Co zrobiłeś żeby ukrócić działania Rydzyka i jemu podobnych ? A potajemnie może nawet wspierasz działania Tadeusza Ojca Dyrektora ? Sprawdź ile moherów jest wokół Ciebie - nie ma ? Może są pochowane. I nie "pitol".

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
  • re
  • 22.06.2011 09:14

"W czasie komunizmu nie miał takich problemów" To co ten pan robił,że władza ludowa tak mu pomagała?jest rzeczą niewyobrażalną aby ,śp.kardynał Wyszyński mógł coś podobnego powiedzieć....no tak.. kardynał nie wchodził w układy z bolszewikami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 22.06.2011 05:43

Co za kraj ? co za obyczaje ? Sukienkowy głupoty sprzedaje. Mohery wierni słuchacze za jego głupoty wrzucają na tace