Facebook Google+ Twitter

Rydzyk zakłada partię polityczną

Ojciec Tadeusz Rydzyk doszedł do wniosku, że PiS nie jest prawdziwą opozycją wobec PO. Zapadła więc decyzja o powstaniu nowej partii o nazwie Partia Narodowa. O sprawie poinformował na swojej stronie tygodnik Newsweek.

 / Fot. Screen ze strony: http://www.newsweek.pl/Według informatora dziennikarzy Newsweeka, Tadeusz Rydzyk ostro skrytykował polityków PiS. Przemysław Gosiewski, Zbigniew Wasserman i Ludwik Dorn zostali nazwani "pseudokatolikami". Pierwszą inicjatywą Partii Narodowej będzie walka o rozpisanie referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego.
Członkowie nowej partii chcą powtórzyć sukces LPR z poprzednich wyborów do PE. Ich potencjalnymi wyborcami mają być dawni zwolennicy LPR-u i Samoobrony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

 Stan Tyminski
  • Stan Tyminski
  • 17.12.2010 12:07

Lykacie te odchody michnika nt o.Rydzyka i co gorsza powielacie je

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tadzio zbiera wszystkich nieudaczników i zawiedzionych obecnym stanem kraju i jest w stanie stworzyć własną partię tu nie ma miejsca na żarty jego zwolennicy są liczni każda partia by chciała mieć kogoś takiego przy sobie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie kiedyś w TV padła informacja o tym, że Rydzyk zakładać partię planuje ...jednak zapytany o to wprost nie udzielił odpowiedzi..więc pewności nie ma. Drogie koleżanki/koledzy z branzy....nie przypuszczajmy..bądźmy pewni i rzetelni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak ojciec rydzyk zakłada partie polityczna a Tusk z Ćwiakalskim udadza sie do zakonu.nieoczekiwana ale pożadana zmiana ról.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zapadła więc decyzja o powstaniu..."
Sama sobie zapadła, czy ktoś podjął decyzję?

Komentarz został ukrytyrozwiń

cd. moderatorze - możesz połączyć. "OJCIEC Rydzyk jeździ Maybachem, zarabia fortuny..." nie jeździ Maybachem, a do "fortuny" jako zakonnik, o ile pamiętam, nie ma dostępu."Świat oszalał - wierzę w Boga, ale nie w Rydzyka! To zwykły biznesmen..." Na czym o. Rydzyk zarabia? Na czym? I tak na koniec, żeby było jasne. NIE jestem w jakikolwiek sposób związany z całym tym otoczeniem Radia Maryja, jestem nie wierzący, nie chodzę do kościoła, nie modle się... ale jedno mnie boli, ta okropna manipulacja i najazd w stronę o. Rydzyka, ta straszna ignorancja, zero własnego myślenia, ślepo wierzycie w tą całą papkę sprzedawaną w TV... to mnie boli. Chętnie podyskutuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śmieszy, a zarazem martwi mnie Wasza ignorancja. O. Rydzyk NIE zakłada parti -> http://www.tvn24.pl/-1,1536134,wiadomosc.html Pani Agnieszko, daje Pani minusa, gdybym miał możliwości, nawet bym usunął to nic nie warte popeliniarstwo. Rozumiem, że "artykuł" ten powstał na bazie publikacji w Onecie, Gazecie, TVN24.pl ? Doczytała Pani tam, że to akurat o. Rydzyk zakłada partię?? Nie, bo tego tam nie ma. Więc po jaką, za przeproszeniem cholerę, przepisuje Pani kłamliwy i zmanipulowany tytuł??

Komentarz został ukrytyrozwiń

podobnie jak Piotrek, nie uwierzę póki nie zobaczę

Komentarz został ukrytyrozwiń

NPP - Nawiedzeni Ponad Prawem !

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.01.2008 14:03

Jak widzę tego człowieka to mnie krew zalewa. Za tekst (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.