Facebook Google+ Twitter

Rydzyk zwołuje manifestantów: Niech będzie nas wielu! Niech nas zobaczą!

Czy stolica to wytrzyma? Manifestacja goni manifestację, a wśród nich strajki związkowców o ratowanie dotychczasowych warunków emerytalnych. 10 kwietnia odbędzie się wielki projekt PiS-u dla Polski, natomiast 21 kwietnia manifestacja w obronie wolnego słowa i TV Trwam.

Warszawa, po manifestacji drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2012 r., będzie miała kolejną wielką demonstrację siły i woli walki o interesy wolnego słowa dla Telewizji Trwam. Na 21 kwietnia Radio Maryja zwołuje wiernych hasłem: "Ze wszystkich stron Polski niech się naród zjedzie!" - informuje wyborcza.pl. "To jest walka o uratowanie wolności słowa" - przekonuje wiernych wielebny. Nie jest to pierwsza tego typu mowa ojca wielebnego, ani pierwsza jego manifestacja.

Ojciec Rydzyk zwołuje słuchaczy Radia Maryja na wielką manifestację, która odbędzie się 21 kwietnia w Warszawie. Nie chce być gorszy od PiS-u. Wielka manifestacji Radia Maryja musi dorównać frekwencją uczestników obchodom drugiej rocznicy tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem. "Niech będzie nas wielu! Niech będzie więcej, niż kiedyś w marszu za życiem! Oni i tak powiedzą, że jest półtora człowieka" - mówił ojciec Rydzyk w swoim radiu. "To jest walka o uratowanie wolności słowa. Jak my nie będziemy mieli mediów, to wszystko wmówią".

Na wypadek, gdyby wierzący zawiedli, a Ruch Palikota zbojkotował, ojciec Rydzyk wygłosił te słowa: "Prosimy dalej wszystkich, wierzących i niewierzących. To jest wspólna sprawa i te marsze organizujemy wszyscy razem! Nie partie, ale wszyscy ludzie. Oczywiście partie też, PiS i Solidarna Polska, wierzę w to. Zawiodłem się na PSL-u jeszcze bardziej przy tych emeryturach, ale to jest już inny temat".

To nie jedyny głos, który wzywa do przyjazdu na manifestację ojca Rydzyka. Przy okazji partia prezesa Kaczyńskiego namawia do przyjazdu na manifestację w Warszawie "przeciw dyskryminacji katolików, m.in. nie przyznaniu TV Trwam miejsca na multipleksie i próbie likwidacji Funduszu Kościelnego". To pomysł posłów PiS, głównie z grupy parlamentarnej, zespołu do spraw przeciwdziałania ateizacji. Na stronie internetowej Radia Maryja są organizowane masowe przyjazdy z kraju. Na stronie widnieje specjalny apel posłów - Anny Sobeckiej i Andrzeja Jaworskiego: "Prosimy wszystkie organizacje katolickie oraz indywidualnych organizatorów o przesyłanie potwierdzeń zgłoszenia przyjazdu do naszych biur poselskich".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

beny
 • beny
 • 22.04.2012 11:14

Te zawzięte twarze pełne "miłości" ,prowadzone ku czarnej światłości widzimy na co dzień. Taki obrazek nie potrzebuje recenzji. Dla nich średniowiecze i tamten świat jest rzeczą naturalną. Kapłan - idol w aureoli i marsz w XXI w.??? - hipokryzja ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
odwrócony
 • odwrócony
 • 06.04.2012 23:12

W taki właśnie sposób w Niemczech w 1933 roku rodził się hitleryzm.Czyżby teraz w Polsce rodził się rydzykielizm??

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 06.04.2012 22:10

No i bardzo dobrze.
Każda okazja żeby wyjść na spacer w doborowym dla jednych a dla drugich w niebezpiecznym towarzystwie jest co najmniej dobra.
Ma być fajna pogoda więc o co chodzi ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
pun-czek
 • pun-czek
 • 06.04.2012 21:22

Ojciec dr Tadeusz Rydzyk. Byłem na Jego uczelni WSKSiM - klasa, kultura, spokój, radość. Zawiść jest od początku świat. Psy szczekają a karawana idzie dalej. Alleluja! I do przodu. Wesoły nam dzień dziś nastał... Ciesz się i nie zazdrość. Pokaż, co potrafisz! Będzie ci lżej. Szczęść Boże.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dodam !
 • Dodam !
 • 06.04.2012 21:02

@ do ala , to takie chrześcijańskie , Wielkopiątkowe miłosierdzie Boże . Masakra !

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Sprawiedliwy
 • Sprawiedliwy
 • 06.04.2012 20:21

Do ali - zabierz ze sobą karabin , , i kilka granatów i kosę , nie zapomnij , bo przecież miłość do bliźniego , o która prosi Jezus ciebie rozpiera.Chociaż w twej wypowiedzi tyle jadu ,ze tym jadem zatrujesz połowę twoich bliźnich i to wszystko w imię Chrystusa ??

Komentarz został ukrytyrozwiń
lolek
 • lolek
 • 06.04.2012 19:32

"Moje imię to Legion,bo jest nas wielu"-czy jakoś tak to leciało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala
 • ala
 • 06.04.2012 15:27

idżmy z OJCEM Rydzykiem!!!! zdrajców narodu i pozostałe hieny zapakować do wagonów i na sybir!!!prowadż nas OJCZE ku Swiatłosci!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
 • Adam
 • 06.04.2012 13:22

http://youtu.be/G45d9qzRefg - dług Polski jużprwie bilion złowych

Komentarz został ukrytyrozwiń
Robert Kamiński
 • Robert Kamiński
 • 06.04.2012 10:55

JEST SUPER !!! Więc o co MU chodzi !!!

Polska jest jedynym krajem w którym nie zaobserwowano kryzysu światowego.

Samotna Zielona Wyspa dryfująca w bezkresie krachu finansowego gospodarek, kiedyś dawanych za przykład godny do natychmiastowego naśladowania - Grecja, Hiszpania, Portugalia i.t.d.

Tylko po cholerę chcieli wydłużyć wiek pracy do 67?

ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!!

Tylko komu???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.