Facebook Google+ Twitter

Ryfiński: Dbam o Polskę - nie maszeruję!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-11-11 12:26

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa Ruchu Palikota. Janusz Palikot powiedział na niej, że członkowie jego partii nie będą brać udziału w manifestacjach, które dzielą Polaków.

Poseł Armand Ryfiński dodał dziś na swojego bloga wpis związany ze świętem 11 listopada. Parlamentarzysta nawołuje do pozostanie w domu i okazania Nowoczesnego Patriotyzmu. Patriotyzm to dbanie o Polskę! O jej rozwój i dobrobyt! Patriotyzmu nie należy okazywać jeden dzień w roku, a codziennie, wspierając polską kulturę, kupując polskie produkty i dbając o otoczenie! - czytamy na blogu.

Wszyscy wiemy, jak rok temu wyglądał Marsz Niepodległości, wówczas straty wyceniono na prawie 320 tys. zł. Oczywiście za postawę patriotów zapłacili podatnicy. Jak będzie w tym roku? Po różnych komentarzach ludzi związanych z komitetem MN można się spodziewać ulicznej wojny. Nawołują oni do spalenia wozów reżimowych telewizji oraz zajęcia siłą gmachu rządu. W tym roku swoje hasło "Odzyskajmy Polskę" chcą potraktować dosłownie.

Niestety w Polsce zauważalny jest brak tolerancji dla innych środowisk niż skrajnie prawicowe lub prawicowo-kościelne. Święto niepodległości 11 listopada powinno być dniem spędzanym w miłej, rodzinnej atmosferze. Powinno się organizować festyny, zamiast ulicznych marszów, które mają na celu dzielenie polskiego społeczeństwa.

Więcej na blogu posła : Armand Ryfiński - prosto w oczy.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Do anno domini - nie wiem kto to "kulega", więc Panu nie powiem czy obchodzi czy nie. Szukałem tego wyrazu w Słowniku Języka Polskiego, ale nie znalazłem niestety...

Do Krzysiek Grabski - Pan jak widzę polskiej motoryzacji nie szanuje i pewnie porusza się jakimś szmelcwagenem z reichu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dworujecie sobie Panowie z posła Armanda Ryfińskiego, ale w czym on odstaje od innych...?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.11.2012 21:23

Posła nie było na Marszu, bo pokazał jak być prawdziwym patriotą. Po co miał iść na Marsz, żeby uczestniczyć w bojkach? Ten marsz to w większości prawica, więc mogliby uznać go winnym za wszystko co się stało, bo jest przedstawicielem lewicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink - urodzin tez kulega nie obchodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.11.2012 17:57

Patriotyzm dziś jest łączony tylko z kościołem. Ja się z tym nie zgadzam. Postawa patriotyczna powinna promować polską kulturę i nasze otoczenie. :) ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Całkiem się zgadzam z owym panem. Niepodległość żeśmy już odzyskali - teraz czas na działanie z sensem na co dzień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.