Facebook Google+ Twitter

Ryglice: Zakonspirowane podatki

Z portalu watchdog.org.pl, pochodzi bardzo ciekawa informacja o ukrywaniu przez niektóre samorządy informacji publicznej w kwestiach podatkowych.

http://watchdog.org.pl/76,961,lokalny_straznik_alarmuje_zakonspirowane_dane_o_umorzeniach_podatku_w_gminie_ryglice.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Czytając artykuł z linku, odnosze wrażenie, że brak możliwości łatwego wyszukania informacji w większości BIP-ów jest powszechny. Jest to fakt. Sam wielokrotnie grzebałem w BIP-ach, nagminnie dokumenty opisywane są sygnaturami, a żeby znaleźć konkretną treść - np uchawałe RM w sprawie... - często nie da się. Oprócz sygnatur, dokumenty w BIP-ach powinny mieć obowiazkowo w nazwie Tytuł aktu, a nie samą sygnaturę. Ale w opisywanym przypadku tak jest, więc... Nie wiem, czy jest wyjście zadowalające wszystkich. Ale poprawić można.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Laskowski. Dobre to co zasugerowałeś o 17 :17.

Dla Polaka jeszcze lepszy podatek wymyślono. Równy dla każdego, bez wyjątku. Nie jest ważny stan majątkowy ani status społeczny!
Co to takiego????
Plac na cmentarzu. Kwatera, dumnie brzmi. Musi być wykupione to miejsce na pochówek ale tylko na 20 lat. Po 20 latach musi być znowu wykupione gdyż już do trupa nie należy! Może należeć do jego rodziny ale znowu tylko na 20 lat. Dobre, co?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdyby tak zmienić system podatkowy w następujący sposób: Ustanowić jeden podatek od obszaru zajmowanego przez każdą osobę w zamian likwidując wszystkie pozostałe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.