Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1717 miejsce

„Ryjówka Przeznaczenia” w wersji audio

Warszawskie studio Sound Tropez przygotowuje kolejną produkcję skierowaną do najmłodszych.

W słuchowisku na podstawie komiksu Tomasza Samojlika p.t. „Ryjówka Przeznaczenia” wystąpią m.in. Artur Barciś, Marcin Hycnar, Julia Kamińska, Mirosław Zbrojewicz i Marieta Żukowska. Premiera wersji audio opowieści ze świata ryjówek przewidziana jest na koniec marca br.

 / Fot. Sound Tropez

- Słuchowiska na podstawie komiksów to nasz znak rozpoznawczy. Teraz chcemy powalczyć o najmłodszych słuchaczy, zaczęliśmy od „Kajko i Kokosza” i tą serię z pewnością będziemy kontynuować. Aktualnie pracujemy nad pełnymi humoru i dobrej zabawy przygodami ryjówek. Myślę, że to dopiero początek naszej współpracy z Tomkiem Samojlikiem i wydawnictwem Kultura Gniewu – mówi Michał Szolc, producent ze studia Sound Tropez i pomysłodawca komiksowych słuchowisk.

 / Fot. Sound Tropez

Najnowsza produkcja Sound Tropez to opowieść o procesach ekologicznych z jedną z najbardziej fascynujących rodzin ssaków w roli głównej. To również przepowiednie wątpliwej skuteczności, awantury i perypetie, pościgi i brawurowe ucieczki. W rolach głównych występują niewielkie, ruchliwe i wiecznie głodne ssaki - ryjówki. Gdy w lesie pojawia się Czarny Nieprzyjaciel, wróg wszelkiego istnienia, muszą szukać ratunku dla siebie i swojej doliny. Wedle starej przepowiedni, w chwili próby ma im pomóc ryjówka przeznaczenia.

 / Fot. Sound Tropez

Przedsprzedaż słuchowiska rusza 1 lutego 2015, na www.soundtropez.pl będzie można kupić egzemplarze z autografami aktorów. Nowością w ofercie studia będą edycje kolekcjonerskie słuchowisk. Pierwszą z nich będzie można kupić już z „Ryjówką Przeznaczenia”, a w niej słuchowisko, poduszka, kolorowanka narysowana przez Tomasza Samojlika, kredki i grafika z autografami aktorów.

Film z nagrań: https://www.facebook.com/video.php?v=854667464597641

Sound Tropez to kompleks nowoczesnych studiów produkcji i postprodukcji dźwięku, a także wydawca i producent słuchowisk oraz audiobooków. Studio specjalizuje się w tworzeniu słuchowisk na podstawie komiksów, do tej pory wydano trzy części "The Walking Dead", dwie części "Thorgala", "Conana Barbarzyńcę", „Kajko i Kokosza” oraz „Funky Kovala”. www.soundtropez.pl

Słuchowisko "Ryjówka Przeznaczenia" | Premiera: marzec 2015 | Koncepcja i produkcja: Sound Tropez | Scenariusz: Tomasz Samojlik | Reżyseria: Marcin Kardach | Narrator: Artur Barciś | Obsada: Robert Czebotar (Labhallan), Marcin Hycnar (Dobrzyk), Julia Kamińska (Śmiłka), Marieta Żukowska (Korina) | W pozostałych rolach: Grzegorz Heromiński, Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk, Grzegorz Pawlak, Miłogost Reczek, Agata Skórska, Anna Sroka-Hryń, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Żołądkowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.