Facebook Google+ Twitter

"Rymanowski - mistrz trupiej ceremonii". Tymochowicz atakuje redaktora TVN24

Według Piotra Tymochowicza dyskutowanie na temat katastrofy smoleńskiej jest kontynuacją polskiej złej tradycji czczenia klęsk, porażek oraz przegranych powstań. Zdaniem doradcy Palikota, Bogdan Rymanowski idealnie wpisuje się w ten klimat.

 / Fot. Andrzej Wiktor, PolskapressePiotr Tymochowicz, doradca Janusza Palikota, zaatakował na jego blogu dziennikarza TVN 24 Bogdana Rymanowskiego. Tymochowicz jest oburzony, że Rymanowski ponownie poruszył sprawę katastrofy smoleńskiej w ostatnim programie "Kawa na ławę".

Tymochowicz w swojej notce na blogu Palikota używa brutalnego języka, nie unika przekleństw, przyrównuje Polskę do cmentarza, zaś dużą część obywateli do trupów: "Polska - to niewielkie państewko gdzieś na obrzeżach UE, choć niby w geometrycznym centrum fizycznej Europy. Liczba żywych mieszkańców: ok 2 może 3 milionów, reszta 33 miliony to masa Żywych Trupów, Zombi - żerujący na trupach historycznych i smoleńskich" - pisze.

Rymanowski jest według Tymochowicza jednym z nich, również żeruje na polskich klęskach, nie potrafi żyć bez rozmowy na temat katastrofy smoleńskiej. Doradca Palikota zniesmaczony postawą dziennikarza uznał, że zachowuje się on jak "absolwent seminarium duchownego z ulicy Dewajtis w Warszawie".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

STARYWYGA
 • STARYWYGA
 • 19.01.2012 21:08

fujara 17.01.2012 10:01
z "ciebie" naprawde FUJARA!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stoigniew
 • Stoigniew
 • 18.01.2012 12:39

Tawariszcz T. POprostu POpuścił w POry ze strachu przed prawdą o Smoleńsku godzącą w jego mocodawców !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
KONFESION
 • KONFESION
 • 18.01.2012 09:01

...RYMANOWSKI to jeden z NIELICZNYCH-Redaktor wsrod CYNGIEL-KAJDANIARZY...TVN-u.A taki tymochowicz NIE wart nawet STANAC obok RYMANOWSKIEGO...wiec niech POJDZIE sladem Przybyla!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacenty
 • Jacenty
 • 18.01.2012 00:00

Ten Tymochowicz ma RACJĘ!!! Bezapelacyjnie! Tylko ZOMBIE może wybrać do sejmu: Kaczyńskiego, Pawlaka, Tuska, Maciarewicza, Niesiołowskiego, Millera, Kopacz, Grabarczyka, Schetyne, Dorna, Napieralskiego, Arłukowicza, itd.,itp. Ci wybrańcy, to też ZOMBIE! Niech żyje wiecznie Ruch Palikota, który jest, i będzie nadzieją dla ŻYWYCH, oraz biczem bożym na hordy zombiaków!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

do autora artylulu ...czy wiesz co znaczy gdy ktos manipuluje przy nosie na zdjeciach?.... slyszalam ze znaczy ze ma pietra i cos ukrywa ,jestes agentem ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

w orbitalnym obrocie

mgła węszy podstęp
brzoza milczy
prawda po kropelce wycieka

Komentarz został ukrytyrozwiń

skrzat Dzisiaj 18:18
Panie @ Kraszewski pomylił pan strony ...może coś o Rymanowskim ?
===========================================
Byc moze pan nie doczytal o co chodzi. Ja pisze o tym co rymanowski o katastrofie smolenskiej i antypolskim zachowaniu takich jak Tymochowicz. O nim samym napisalem w poprzednim komentarzu. Zawsze polecam doczytanie ze zrozumieniem, zanim sie cos skomentuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
skrzat
 • skrzat
 • 17.01.2012 18:18

Panie @ Kraszewski pomylił pan strony ...może coś o Rymanowskim ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mataczenie i kretactwa osob odpowiedzialnych za katastrofe jest coraz wyrazniejsze. ABW rowniez nie potwierdzilo glosu Blasika:

"Wypowiedzi w stenogramach przypisane gen. Błasikowi znalazły się jednak w raporcie komisji Jerzego Millera, która ujawniła wyniki 29 lipca ubiegłego roku. Jak tłumaczył w rozmowie z TVN24 Jerzy Miller, komisja opierała się na dwóch analizach: pierwsza została sporządzona przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, druga przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Głównej Policji. O obecności w kokpicie polskiego Dowódcy Sił Powietrznych mówił też raport MAK. Według MAK-u, rzekoma obecność generała w kokpicie mogła "wywierać presję na załogę", co miałoby przyczynić się do katastrofy.

Jak dowiedziała się TVN24, ABW w swojej ekspertyzie wykonanej na potrzeby raportu Millera nie zidentyfikowała głosu gen. Błasika. - W badaniach eksperci ABW nie wskazali żadnej wypowiedzi śp. gen. Andrzeja Błasika - napisała w odpowiedzi na pytanie TVN24 rzeczniczka ABW, ppłk Katarzyna Koniecpolska-Wróblewska. Jak dodała, sprawozdanie ekspertów ABW przekazane zostało komisji Millera 30 czerwca 2010 roku."

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mech.uzbrojenia lotnicz.
 • Mech.uzbrojenia lotnicz.
 • 17.01.2012 17:07

Katastrofa smoleńska to skutek bałaganu w wojsku, niestety porządek trzeba robić a bałagan robi się sam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.