Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8943 miejsce

Rysiek z "Klanu" gangsterem? [Wideo]

Prawie każdy zna Ryszarda Lubicza z popularnego serialu "Klan" emitowanego w TVP1. Każdy też pamięta jego bohaterską serialową śmierć. Od dzisiaj postrzeganie Piotra Cyrwusa, niegdyś spokojnego Rysia, zmieni się diametralnie.

 / Fot. Materiały prasowe - Fundacja Przytul PsaAktor wystąpił w spocie reklamującym publiczną zbiórkę pieniędzy dla Fundacji "Przytul Psa". Wydaje się, że nie ma w tym niczego dziwnego, przecież takie akcje z udziałem popularnych aktorów serialowych czy filmowych pojawiają się jak "grzyby po deszczu". Nic bardziej mylnego.

Piotr Cyrwus, niegdyś znany z roli Rysia Lubicza z "Klanu", w filmie, który pojawił się w internecie wcielił się w postać szefa mafii. Używając niecenzuralnych słów, pokazuje młodym, jak nie można traktować psa.

Ten ironiczny klip przygotowano na potrzeby kampanii społecznej "Mafia dla Psa", pomagającej bezdomnym i maltretowanym przez właścicieli psom. Jego autorem jest młody, 29-letni Kazimierz Zbąski, absolwent warszawskiej Wajda School.

Zbiórka organizowana jest za pośrednictwem znanego czytelnikom Wiadomości24.pl serwisu Siepomaga.pl, o którym w 2009 roku pisał nasz redaktor Krzysztof Miklaszewski w artykule pt. "Siepomaga.pl - cisi bohaterowie w internecie.

Bezpośredni link do zbiórki w serwisie Siepomaga.pl - siepomaga.pl/r/dlapsa


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Chciałbym zauważyć, że akcja z takim rodzajem klipu osiągnęła niesamowity rozgłos i uznanie. W momencie pisania artykułu postęp w realizacji celu jaki przewidziano 50 tys złotych wynosił 30 %, obecnie jest to już 42% i cały czas rośnie. Zresztą już kwota, która zebrano w dniu dzisiejszym 21 tysięcy złotych, może niektórych oszołomić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klip jest dobry a Rysiek znakomity. Jestem jego rolą pozytywnie zaskoczony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.