Facebook Google+ Twitter

Ryszard Czarnecki: PO skończy tak samo jak SLD?

Zdaniem Ryszarda Czarneckiego samobójcza próba płk. Przybyła świadczy o ogromnym konflikcie w szeregach władzy. Europoseł porównuje sytuację do czasu schyłku rządów SLD: "Deja vu! A powtórka z rozrywki sprzed niemal dekady…" - pisze na blogu.

 / Fot. TOMASZ HOŁOD / POLSKAPRESSEWedług europosła PiS dzięki wczorajszym tragicznym wydarzeniom nowego sensu nabierają słowa byłego ministra sportu, Mirosława Drzewieckiego, że "Polska to dziki kraj".

Czarnecki twierdzi, że w obozie władzy toczy się wielka wojna, taka sama jak kiedyś w SLD. Różne koterie oraz grupy nacisku toczą ze sobą wojnę na śmierć i życie. "Wtedy premiera Millera interesowało tylko jak wyciąć ludzi prezydenta Kwaśniewskiego - a prezydenta Kwaśniewskiego - jak wyciąć ludzi Millera" - czytamy we wpisie Czarneckiego.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Panie Czarnecki niech pan nie robi z siebie błazna,wie pan dobrze że prokuratura nie podlega pod rząd jak by pan chciał lecz jest niepodległa.To za Waszych rządów pan Ziobro z panem prezesem rządzili prokuraturą co w obecnym czasie jest niemożliwe i niech pan przestanie wreszcie się wymądrzać co to pan wie to jest z ubiegłego wieku.Życzę panu dalszych cudownych przemyśleń co to ja wiem to pan jesteś zwykłym kombinatorem i przydupasem pana prezesa bo jak nazwać pana inaczej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 10.01.2012 18:53

rycho zbycho jaco ludwa
co to za matoly ...kudwa

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
 • konio
 • 10.01.2012 18:24

PO zniknie,SLD zniknie,PSL zniknie,nawet zniknie PiS.Zostanie Czarnecki.On przetrwa wszystko i wszystko przetrzyma.Taki sprytny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
and 49
 • and 49
 • 10.01.2012 18:21

Może sam zgadniesz jak skończysz Ryśku ping-pongu ? Kiepsko wygląda twoja przyszłość w polskiej polityce-gdzie się możesz jeszcze poturlać - wszędzie już byłeś . Być może jednak starzy znawcy polityki polskiej mówią : g...o zawsze na wierzch wypływa - to i tobie poraz kolejny uda się przkleić ! Miejmy nadzieję ze tak żle nie będzie i Polacy nie będą się za wybór takiego "posła" wsdydzić !

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 10.01.2012 15:56

PiS nie ma nic do stracenia ,jedynie mogą zyskać - PO może wszystko przegrać i przegrają . A jęśli PO się przepoczwarzy to wyborcy to szybko wychwycą !

Nie da się kombinować bez końca!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nic się nie skończy. Zamiast PC mamy PiS. Zamiast KLD + UD mieliśmy UW, a teraz PO. W przyszłości będziemy mieli konflikt np: "Jedyna Wolna Polska" kontra "Demokratyczna Grupa Obywateli". Ludzie będą ci sami, tylko szyldy się zmienią. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 10.01.2012 15:14

Panie Czarnecki , gdyby pan Pasionek był uczciwy i wykonywał swoją pracę sumiennie a nie robił kreciej roboty konstytucyjnym władzom do takiej sytuacji by nie doszło . Pasionek to prawa ręka Wassermana , brał udział w śledztwie i co ? Spotykał się z agentami obcych wywiadów - kto wie jakimi ? Póki co panie Czarnecki, PiS -chudnie i już żadna inna partia panu nie została

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 10.01.2012 15:02

Rysiu Wędrowniczek to się mamie udał,nie ma co.

Komentarz został ukrytyrozwiń
beret
 • beret
 • 10.01.2012 14:17

PO skończy jak SLD a ten pan jak Lepper choc szczerze mu tego nie życzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.