Facebook Google+ Twitter

Ryszard Kalisz: Januszu Palikocie proszę o współpracę, Leszku Millerze usiądź do rozmów

"Januszu Palikocie, proszę o bliską współpracę, Leszku Millerze, zejdź z wygórowanych pragnień i ambicji" - tak Ryszard Kalisz apeluje o współpracę, wieszcząc rychły koniec PO, gdy tylko z partii odejdzie Donald Tusk.

 / Fot. Ryszard Gdesz, Gazeta Wrocławska"Januszu Palikocie, proszę ciebie o bliską współpracę, bo to ważne. Leszku Millerze, ja cię proszę zejdź z tych swoich wygórowanych pragnień i ambicji, przestań mówić te swoje bon moty, które już dawno się przejadły, tylko usiądź do stołu" - tak namawia Ryszard Kalisz wszystkie odłamy lewicy do współpracy, by wejść zdecydowanie na scenę, gdy skończy się czas PO.

W Kontrwywiadzie RMF FM Ryszard Kalisz odniósł się do bratobójczej, jak twierdzi, walki, która doprowadzi do całkowitej destrukcji PO, ponieważ premier Tusk nie potrafił wychować sobie następcy. Gdy odejdzie, PO padnie - uważa Kalisz. „Platforma wbrew swojej nazwie, jest osadzona w aparacie, którego interesy trzeba zaspakajać; jest ciągle żarłoczna”.

Przyznał jednak, że to problem większości partii politycznych w Polsce, dlatego sam chce założyć nową, która będzie się odróżniać na scenie politycznej, bo będzie to struktura obywatelska. oczywiście staram się namówić wszystkich, żeby na lewicy ściśle współpracować.

Ryszard Kalisz wspomniał też o wizycie Johna Kerry’ego, która wg niego nieprzypadkowo zbiega się w czasie z próbą systemu nowej broni atomowej przez USA. Chce nam "opchnąć" trochę uzbrojenia - twierdzi poseł.

Dla Ryszarda Kalisza ekscytacja wizytą sekretarza stanu USA jest nieuzasadniona, zwłaszcza, że w Ameryce depesze o tej wizycie publikowane w niewielu gazetach i "malutkim druczkiem".
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.