Facebook Google+ Twitter

Ryszard Kalisz wyszedł do pikietujących przed Sejmem pielęgniarek

Przed Sejmem swoje namioty rozłożył Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych. Do pikietujących w towarzystwie dwóch partyjnych kolegów wyszedł Ryszard Kalisz.

22 sierpnia 2007, Warszawa. Ryszard Kalisz podczas przyjmowania od pielęgniarek ich postulatów przed Sejmem. / Fot. Tomasz KamińskiPielęgniarki pikietują przed Sejmem. Rozstawiły dwa namioty. Jest w nich punkt informacyjny i miejsce na rozmowę z politykami. Celem akcji jest promowanie postulatów pielęgniarek w dniach posiedzeń Sejmu. Do zgromadzonych wyszedł Ryszard Kalisz. Przekazano mu postulaty. Ich celem jest zachowanie podwyżek przyznanych pielęgniarkom w 2006 roku. Jednym z głównych postulatów jest wyodrębnienie i wpisanie płac w koszty działalności służby zdrowia w NFZ.

Zobacz film sprzed SejmuWybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Drogie dziewczyny kochane" - No proszę Kalisz w swoim żywiole. Co za poufałość, nieba by im
przychylił gdyby tylko mógł )
Problemem tej naszej "lewicy" jest to , ze nigdy nie była lewica. Spokojnie patrzyła , jak wielkie grupy społeczne pauperyzowały sie ( w tym pielęgniarki) , a jednocześnie entuzjastycznie wspierali duży biznes, w tym szczególnie własny. Uchwalając przy tym eksmisję na bruk, obniżając podatki dla biznesu,dewastując prawa pracowników w kodeksie pracy i uchwalając konstytucyjne gwarancje dla kościoła, głosując za konkordatem... Polityka jak polityka, są argumenty za i przeciw, ale dlaczego, na boga, nazywać takich ludzi lewicą ?! Przecież to modelowi karierowicze i oportuniści.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.