Facebook Google+ Twitter

Rywalizacja o nagrodę tygodnia trwa. 10 tys. odsłon coraz bliżej!

Jesteście ciekawi, jak wygląda rywalizacja o podwójną nagrodę tygodnia? Kto ma największe szanse, aby wygrać? A może macie temat, który zdystansuje obecnego lidera i w ostatniej chwili zgarnie chwałę i pieniądze?

Screen strony / Fot. W24Przypomnijmy, że w naszej zabawie, nagrodę tygodnia otrzymuje materiał, który ma najwięcej odsłon i przekroczył "magiczną" granicę 10 tysięcy "kliknięć". W przypadku, gdy żaden artykuł nie osiągnął takiego wyniku, 150 zł trafia do puli na następny tydzień.
W tej chwili dwa materiały cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników, a ich autorzy mają ogromną szansę, aby zgarnąć 300 zł z puli. Tadeusz Kowalski z artykułem "Kaczyński: "Premier to nie cysorz". Lider PiS apeluje o powrót Tuska z urlopu" rywalizuje z Kamilem Przybylińskim, który przygotował tekst: "Krokodyl", niezwykle groźny narkotyk z Rosji coraz popularniejszy. "Apetyt" na zwycięstwo ma również Radosław Kowalski.
Jak zakończy się ten specyficzny pojedynek na "kliknięcia" i kto zdobędzie nagrodę tygodnia? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo. Zastanawiacie się jaki jest wasz wynik? Możecie to sprawdzić w naszym rankingu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pan Tadeusz Kowalski przepisuje artykuły z innych źródeł. Czytelnicy W 24, jak zobaczą nazwisko Kaczyński, ruszają w bój, dzieląc się na tych za i tych przeciw. W ten sposób p. T. Kowalski zostaje najlepszym dziennikarzem obywatelskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto, posługując się rachunkiem prawdopodobieństwa zapewne coś takiego się jeszcze wydarzy. Jest to oczywiście niesamowita radość dla autora i absolutnie nie należy umniejszać jego zasług dla takiej popularności tekstu. Chwała mu za to, bo coś ciekawego czy intrygującego musiał w tym artykule zamieścić. Wiemy jednak wszyscy, że nie jest to absolutna wartość materiału. Zresztą, tej absolutnej wartości łatwo wymierzyć się nie da, co nie oznacza, że nie należy do tego dążyć.

Zgadzam się całkowicie z Piotrem Drabikiem.

Natomiast, jeśli chodzi o popularność, to jednak nie ma innego lepszego miernika jak liczba odsłon.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy kiedykolwiek się to powtórzy ???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze zajrzyjmy do materiału sprzed dwóch lat - link

DM - napisała livestylowy tekst o... kalesonach. W środku mrozów trafiła w dzisiątkę :) Jak widać po wynikach oglądalności, pytanie czy noszenie kalesonów jest obciachowe, dręczy ponad 34 tysięcy osób.

link
34 tysiące odsłon w niecały tydzień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nadal jestem przeciwnikiem przyznawania nagród na podstawie liczby odsłon ponieważ materiały o tematyce nie pojawiającej się w mass mediach nie mają szansy zdobyć nawet tysiąca odsłon a to wcale nie oznacza, że nie są godne uwagi. Ja stawiam na materiały w pełni autorskie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.