Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4050 miejsce

Ryżki. Sierpień dał o sobie znać na początku marca

Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach zrzeszeni w Wolnym Związku Zawodowym „Sierpień 80” weszli w spór zbiorowy z dyrekcją placówki. Na odpowiedź na swoje postulaty oczekują do 21 marca.

 / Fot. Archiwum starostwo powiatowe w ŁukowieW piśmie skierowanym do dyrektora Domu Pomocy Społecznej oraz starostwa powiatowego w Łukowie Komisja Zakładowa WZZ „Sierpień 80” domaga się podwyżki wynagrodzenia o 500 zł netto, premii w wysokości 10 proc., dodatków za pracę w niedzielę i święta oraz w porze nocnej, jak również ustanowienia dorocznej nagrody.

Dom Pomocy Społecznej w Ryżkach, czytamy na stronie internetowej, jest stacjonarną jednostką opiekuńczą dla 110 osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną.

Dyrekcja, opiekunowie, pielęgniarki i pokojowe zapewniają wyżywienie, utrzymanie czystości, ułatwianie codziennych czynności, całodobowy nadzór.

Opiekę medyczną, rehabilitację.

Podopieczni uczestniczą w różnych formach terapii zajęciowej, w imprezach integracyjnych, wycieczkach turystycznych, zawodach sportowych, pielgrzymkach. W Mszy świętej w niedziele i święta oraz w katechezach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.