Facebook Google+ Twitter

Rząd Haiti alarmuje: kwitnie handel organami ludzkimi

Premier Haiti Jean-Max Bellerive zaalarmował opinię międzynarodową oświadczeniem, że po wielkim trzęsieniu ziemi z 12 stycznia, które zabiło 170.000 Haitańczyków i w którym wiele tysięcy zostało rannych, rozwija się nielegalny handel organami ludzkimi.

http://fakty.interia.pl/raport/dramat-na-haiti/news/wstrzasajace-na-haiti-kwitnie-handel-organami,1432322

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nerka to mały pikuś. Mozna żyć z jedną. Mozna oddac kawałek wątroby. Ale czy płuco-serca - tego nikt żywy nie odsprzeda, za żadne pieniądze. To dla takiech przeszczepów porywa się i morduje ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.01.2010 11:36

Dla bogatych "klientów" - towar w postaci "organów do przeszczepienia" - zawsze się znajdzie za odpowiednią "kasę". To tragedia czasów, w których przyszło nam żyć lub też - wegetować. Nie na Haiti, a w Polsce - widziałem wiele ogłoszeń typu: "Sprzedam nerkę".... To bardzo dużo mówi o tragicznej sytuacji, w jakiej znalazła się spora część naszego społeczeństwa. Czasem wystarczy "wyjechać w Polskę" i zobaczyć na własne oczy........ Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Handel organami istnieje od chwili, kiedy zaistniała możliwośc przeszczepów, a katastrofa na Haiti stworzyła dla tego przestepczego procederu okazję do zaspokojenia zapotrzebowania.
Są klienci - jest "towar".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.