Facebook Google+ Twitter

"Rząd nas dyma". Na Pomorzu powstaje społeczna inicjatywa

Na Pomorzu powstaje społeczna inicjatywa - "rząd nas dyma".

rządnasdyma.pl / Fot. Paweł BilewiczMinął już rok od tajemniczej śmierci wicepremiera Andrzeja Leppera. Bliski współpracownik, a przede wszystkim przyjaciel ministra rolnictwa Paweł Siatecki wpadł na pomysł stworzenia nowej inicjatywy społecznej pod hasłem "rzadnasdyma.pl", z którą to wybiera się na najbliższe obchody święta niepodległości w Warszawie. Zmusiły go do tego rządy nieudaczników. Ostatnie co najmniej 7 lat w Polsce to rządy propagandy, które przyniosły olbrzymie spustoszenie w naszej polityce, w życiu publicznym, a także w świadomości wielu Polaków. Spustoszenia w gospodarce, jako takiego, jak w innych krajach dotkniętych kryzysem, póki co, nie ma, ale tylko dlatego, że gospodarkę wzięli w ręce sami obywatele, a nie, jak jest, to przypisywane rządowi.

Miała być lepsza Polska, miało być lepiej funkcjonujące państwo, miały być lepsze rządy, miało być więcej solidarności i współpracy, miała być wzmocniona i utwierdzona pozycja Polski na arenie międzynarodowej, miały być prawdziwe publiczne media, mieli rządzić fachowcy jak nam obiecywano. A tymczasem co mamy? To wszyscy wiemy. Mieliśmy zatem przez ten "krótki" okres czasu do czynienia nie z wielkim przełomem i nie z wielkim "wzmożeniem moralnym", ale z wielkim oszustwem.

Zatem pozostaje sobie samemu zadać pytanie i odpowiedzieć: Jak długo Polacy, a przynajmniej spora część z nas dadzą się oszukiwać, manipulować, mydlić oczy?
Sam do końca nie wiem. Nie ja jestem adresatem lecz są nim obywatele - wyporcy Polacy!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

red
 • red
 • 27.08.2012 10:30

No tak - Jolka to słomka .... z butów!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak będzie
 • tak będzie
 • 27.08.2012 10:00

Platforma jak i obłąkana ideologia Michnika,
nie może powrócić .Trzeba rozgonić tych idiotów na cztery wiatry i pozamykać to kryminogenne środowisko do kryminału.

Sami widzicie co się dzieje!

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
 • czyt
 • 26.08.2012 22:33

No levy jak zwykle zabłysnął inteligencją.
Jolka- słoma z butów itd.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
elf
 • elf
 • 26.08.2012 22:08

To inicjatywa Samoobrony . Ale chyżo zwolennicy PiS to popierają . Stara miłość nie rdzewieje . Już raz się przejechali .Ciekawe czy będą wysypywać zboże na bocznicach ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaka to jest nowa inicjatywa społeczna? To są wycinki z "nawijek" Kaczyńskiego, Hofmana, Czarneckiego oraz Jurka Malickiego czy któregoś z klonów My Narodu, którzy się produkują na W 24.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
 • Jurek Malicki
 • 26.08.2012 18:30

Dobra inicjatywa - popieram ją .Trzeba wspólnymi siłami tych gamoni wyrzucić na zbity pysk; i zrobić taką zaporę prawną by te ciule z PO i PSL, oraz skompromitowani politycy lewicy nigdy nie wrócili do polityki. Idiotom, agenturze, nieudacznikom z PO , mówimy NIE!!

Widzicie tych ćwoków poniżej ? - Jolka Wink , to gorliwi wyznawcy PO i III RP, oraz michnikowszczyzny ,piszą za pieniądze by mącić w głowach.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 26.08.2012 16:35

Panie Szumański , a pana to niech goowno obchodzi na kogo głosowałam . Po drugie , to co zrobiłam by pana zatkało . No ale pan to miał pole do popisu przez okres powojenny. Teraz pan taki bystry i drukuje cudze teksty ? Czy pan to kolejna przechrzta jak Rymkiewicz , Nowak , Kryże ? TW Olek ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytuję z artykułu: "obywatele - WYPORCY - POLACY!!!" - domyślam się, że chodziło o wyborców?

Zabawne jest to przekonanie, że gdy ktoś jest zadowolony z tego jak mu w życiu się układa to "musi być wyborcą PO"... Czyżby reszta Polaków to sami niezadowoleni ludzie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A"Jolka Dzisiaj", której: "mi w Szczecinie żyje się super" co zrobiła dla Polski poza głosowaniem na PO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 25.08.2012 21:28

@ A już miałam nadzieję ,że tak młody człowiek ma inne zainteresowania [ nauka , zabawa , dziewczyny sport ] niż babranie się w polityce i smucenie. A co Pan zrobił dla Polski ? Jakiś mały wkładzik , inicjatywę w lepsze jutro ? Czy tylko krytyka ? Do was świat należy .. Mi w Szczecinie żyje się super !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.