Facebook Google+ Twitter

"Rząd Platformy Obywatelskiej jest słaby"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-02 21:12

Jarosław Kaczyński oświadczył w Pile, że rząd Platformy Obywatelskiej jest słaby i nieumiejętnie wypełnia swoje obowiązki.

Podczas spotkania ze swoimi sympatykami lider Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że rząd nie ma woli obniżenia akcyzy, a tym samym cen paliwa. Dodał, że daje rządowi czas do środy na decyzję w tej sprawie. Pod koniec ubiegłego tygodnia PiS zagroził, że złoży wniosek o wotum nieufności dla ministra finansów Jacka Rostkowskiego, jeżeli akcyza na paliwa nie zostanie obniżona.
Były premier skrytykował też przesuwanie niektórych instytucji do samorządów. Wśród kwestii, jakie powinny być jak najszybciej rozwiązane wymienił między innymi sprawę uregulowania przez wojewodów i starostów własności gruntów w Polsce Północnej i Zachodniej.
Piła była 30 miastem - siedzibą okręgu wyborczego, które odwiedził w tym roku Jarosław Kaczyński. W rozmowie z Radiem Merkury Poznań poinformował, że postanowił do końca roku pojechać do wszystkich okręgów i dawnych miast wojewódzkich. Dzisiaj spotkał się także z mieszkańcami Łobżenicy.
Na spotkanie z prezesem PiS w Hotelu Rodło przybyło około 300 sympatyków tej partii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.