Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23149 miejsce

Rzecznik Praw Dziecka na celowniku Grodzkiej

Słowa uświetniające imprezę, którą swym honorowym patronatem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oburzyły posłankę Annę Grodzką (RP). Pewne uogólnienia dotyczące homoseksualizmu poczynił ks. prof. Dariusz Oko.

XIX Targi Wydawców Katolickich w Warszawie zachęcały do uczestnictwa ciekawym programem. Lista patronów honorowych to niemal wstęga, która nie miała końca i wspomnieć wystarczy choćby kardynała Gianfranco Ravasiego, ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego, Hannę Suchocką czy Hannę Gronkiewicz-Waltz. Konferencja "Bóg kocha homoseksualistów" zdawała się skupiać szczególną uwagę. Wiązała się z promocją książki o tym samym tytule, a której autorem jest ksiądz Dariusz Oko. Oblicze księdza Oko. W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej/CC3.0 / Fot. W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Ksiądz Oko musiał znajdować się w orbicie zainteresowań pewnych kręgów już od dłuższego czasu. Jego śmiałe wnioski przyciągają jak magnes i elektryzują tłumy skuteczniej niż niejeden z renomowanych rosyjskich uzdrowicieli. Jednocześnie podnosi temperaturę i ciśnienie oponentów oraz przeciwników jego światopoglądu. Stanowczą reakcją wyróżnili się przedstawiciele grupy homoseksualnych i transseksualnych chrześcijan "Wiara i Tęcza" oraz posłanka Anna Grodzka z Ruchu Palikota.

"To grupa zaburzona, wymagająca terapii. Homoseksualiści są opętani seksem, w centrum ich kultury i duchowości jest współżycie seksualne" - ksiądz Oko starał się przybliżyć zainteresowanym wyniki swoich analiz. Stwierdzano zatem, że homoseksualizm jest katastrofą co popierano autorytetami wywodzącymi się z kół medycznych. Nie zapomniano o statystykach, które nieubłaganie wskazują na 60 proc. chorych na AIDS, którzy są kochającymi ludzi tej samej płci. Ich przyczynek do mocno trzymającego się zjawiska pedofilii jest nie do przecenienia, a oni sami wymagają terapii. To ostatnie jest pewnym novum ale prasa skwapliwie cytuje za czym można domniemać, że Ministerstwo Zdrowia zajmie w najbliższym czasie stanowisko i potwierdzi prace nad projektem. Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak jako reprezentant patronatu nie "podejmował tego tematu" i uchylił się od odpowiedzi, jednakże "nie podejrzewał, że niektóre tematy mogą wywołać kontrowersje."

"Szok. Rzecznikiem powinien się zająć parlament!" - dostało się Rzecznikowi Praw Dziecka, Markowi Michalakowi. Posłanka Grodzka wrzała: "Żeby roztaczać patronat nad imprezami, na których głoszone są takie poglądy, Anna Grodzka, pierwsza osoba która przeszła operację zmiany płci i została posłem na Sejm RP. wikipedia/CC2.0 / Fot. Radek Oliwa trzeba być kompletnie niedouczonym!" Prawdopodobnie ksiądz Oko nie zdradził wszystkich swoich tajemnic, gdyż parlamentarzystka wygłaszała kolejne sądy: "Wszyscy, łącznie z Międzynarodową Organizacją Zdrowia, wiedzą, że homoseksualizmu się nie leczy."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tam gdzie z patriotyzmu robi się faszyzm, z religii dewiację, z małżeństwa patologię, tego typu akcje, stosowane przez mniejszości seksualne są już tylko naturalnym następstwem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink - Cieszę się, że nikt nie ma monopolu na radość :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogólnie zabawne. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.