Facebook Google+ Twitter

Rzecznik rządu o zarzutach PiS i SLD

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-04-18 18:05

Rzecznik rządu Paweł Graś uważa za nieprawdziwe zarzuty PiS i SLD wobec gabinetu Donalda Tuska. Jarosław Kaczyński i Grzegorz Napieralski zarzucili rządowi między innymi złe wykorzystanie środków europejskich, niepowodzenia w polityce zagranicznej i brak działań w walce z kryzysem.

Paweł Graś twierdzi, że obecny rząd najlepiej wykorzystuje środki europejskie. Ponadto - jak zaznaczył - Polska jest pod tym względem w czołówce Wspólnoty.

Rzecznik rządu zapewnił, że - wbrew słowom Jarosława Kaczyńskiego - rząd walczy z kryzysem. W związku z nim wspiera inwestycje i chroni tych, których może dotknąć kryzys. Dodał, że Polska jako jedyny kraj Europy stale odnotowuje wzrost gospodarczy.

Paweł Graś odpierał również zarzuty Grzegorza Napieralskiego o sporach między Donaldem Tuskiem a Lechem Kaczyńskim. Jego zdaniem, winę za te spory ponosi Kancelaria Prezydenta.

Paweł Graś powiedział, że PO liczy na merytoryczną kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego i konstruktywne propozycje innych partii. Jak podkreślił, do krytyki opozycji jego partia zdążyła się przyzwyczaić.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: rząd SLD PiS PO


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.