Facebook Google+ Twitter

"Rzeczpospolita" - Czy ktoś kupił taśmy dotyczące Piesiewicza

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-11 07:29

"Rzeczpospolita" pisze, że w połowie października zgłosiła się do jej redakcji kobieta, która twierdziła, że ma nagrania kompromitujące senatora PO Krzysztofa Piesiewicza. Mówiła, że nie wywiązał się on z obietnicy załatwienia pracy. Domagała się najpierw 200, a później 400 tysięcy złotych.

Gazeta pisze, że na nagraniach wideo widać 64-letniego senatora w dwuznacznych sytuacjach. Na jednym z nich Piesiewicz siedzi przy stole, na którym znajduje się biały proszek. Po chwili substancja znika. Kobieta, która przyniosła nagrania twierdziła, że była to kokaina i zapewniała, że senator zażył narkotyk. Spotkanie odbyło się w domu Piesiewicza w Warszawie, a nagrania noszą datę 4 września 2008 roku.

Przedwczoraj na swoich stronach internetowych tygodnik "Wprost" ujawnił, że w połowie listopada na wniosek Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga zatrzymano grupę osób, które miały szantażować Krzysztofa Piesiewicza nagraniami wideo. W toku śledztwa członkowie grupy oskarżyli senatora o posiadanie kokainy. Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że jednym z głównych dowodów mają być właśnie kompromitujące taśmy. Prokuratura chce w tej sprawie postawić zarzuty senatorowi.

Więcej na ten temat - w "Rzeczpospolitej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.