Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35705 miejsce

"Rzeczpospolita" - Dlaczego odszedł Ćwiąkalski

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-01-21 08:02

Z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że dopuszczenie do rozmowy Roberta Pazika z bratem w płockim więzieniu miało wpływ na dymisję ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego.

Pełnomocnik rodziny Olewników Bogdan Borkowski mówi dziennikowi, że jeśli do tej rozmowy doszło bez obecności strażnika to jest to karygodne. Zdaniem Borkowskiego, ta decyzja mogła wpłynąć na decyzję Pazika o samobójstwie.

"Rzeczpospolita" dodaje, że rodzinę zamordowanego Krzysztofa Olewnika i reprezentujących ją adwokatów dotyka seria niepokojących wydarzeń. Jednemu z prawników włamano się do skrzynki e-mailowej, a drugi otrzymuje otwartą korespondencję.

Gazeta pisze, że problemy adwokatów poprzedziły inne tajemnicze zdarzenia. W maju ubiegłego roku doszło do zagadkowego włamania do domu siostry Krzysztofa Olewnika. Włamywacze nic nie ukradli, tylko porozrzucali w pomieszczeniu dziecięce ubranka. Ojciec Krzysztofa Włodzimierz Olewnik w rozmowie z "Rzeczpospolitą" ujawnia, iż on sam i jego najbliżsi od pewnego czasu mają wrażenie, że ktoś ich obserwuje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.