Facebook Google+ Twitter

"Rzeczpospolita" - dwie sekcje zwłok Olewnika?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-01-23 07:28

Prokuratura zapowiedziała ekshumację zwłok Krzysztofa Olewnika, gdyż nie zgadzają się m.in. próbki DNA, które pobrano z ciała. Jak ustaliła "Rzeczpospolita" - nie wiadomo też, kiedy i przez kogo zostały pobrane w dniu, w którym odnaleziono ciało...

Jak przypomina gazeta - zwłoki znaleziono 28 października 2006 roku. Były zakopane w ziemi, w lesie pod Różanem. Prokuratura tego dnia poinformowała rodzinę, że to ciało Krzysztofa Olewnika.

Zwłoki do Olsztyna dotarły wczesnym rankiem w sobotę. Zostały tam przez weekend, aż do poniedziałku 30 października. Tego dnia Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie poinformowało, że znalezione zwłoki należą do Krzysztofa Olewnika.

Jednak jak dowiedział się dziennik - na ostatniej stronie opinii medyk sądowy zaznaczył, że "pobrano główki kości (...) do badań DNA podczas sekcji 28 października". "Rzeczpospolita" zastanawia się o jaką sekcję chodzi oraz kto i gdzie ją wykonał. Tego rodzaju pytania rodzi brak jakichkolwiek informacji na ten temat, gdyż jak pisze "Rzeczpospolita" - nie zachowała się żadna dokumentacja w tej sprawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.