Facebook Google+ Twitter

"Rzeczpospolita" - Platforma w dół, PiS w górę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-24 07:12

50 procent Polaków głosowałoby na Platformę Obywatelską, gdyby wybory parlamentarne odbyły się w ostatnią niedzielę. Na PiS chce głosować 28 procent obywateli - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej".

Oznacza to 4-procentowy spadek poparcia dla PO i 2-procentowy wzrost dla PiS w porównaniu z ostatnimi badaniami z początku września. Jak wynika z sondażu dziennika - do Sejmu weszłyby też - SLD z 8-procentowym poparciem i PSL, który może liczyć na 7 procent głosów.

Wpływ na ankietowanych mógł mieć spór o zbrodnię katyńską, do jakiego doszło pomiędzy politykami w ostatnich tygodniach - czytamy w gazecie. Sondaż GfK Polonia przeprowadzono od 17 do 22 września na 991-osobowej grupie dorosłych Polaków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pan Malkolm nie ma nic tak naprawdę do powiedzenia i dlatego siedzi cicho... Unika dziennikarzy żeby nie pogrążyć się w swojej niewiedzy wśród ludu, który go "prawie" jednogłośnie wybrał w zamian za obiecaną Irlandię. Bo trzeba trochę odwagi, sporą wiedzę i ogromny potencjał siły charakteru żeby wypowiadać się, mówić prawdę i naprawdę rządzić... a pan DT niestety nie posiada żadnej z wyżej wymienionych cech... a poza tym środowisko dziennikarzy zdaje się być dla niego niezwykle łaskawe... Każdą słowną wpadkę Malkolma owe środowisko umiejętnie tuszuje atakiem na opozycję jeszcze bardziej uprzykrzając jej poczynania wśród wrogo nastawionej opinii publicznej... Takie celowe odwracanie kota ogonem... Dobry wizerunek pana DT to ogromna zasługa jego pijarowców a nie jego własna...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.09.2009 14:33

Bo jest wysoki, jakby był mały to żeby go nie zadeptali musiałby siedzieć głośno.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Normalnie czyli jak? Bo wierzyć mi się nie chcę w tą Irlandię... Słońce Peru się nie popisało jak na razie niczym konkretnym... Siedzi cicho i to jest jego najwyższy atut!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.09.2009 09:39

Ja wierzę, w jeszcze wyższe, wygrają w cuglach, wreszcie będzie normalnie... hehe ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

i tak sondaże prawdy nie oddadzą... nie wierzę w tak wysokie poparcie dla obecnego Rządu "Malkolma Pluska" ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.