Facebook Google+ Twitter

Rzeszów. Golas wszedł na pomnik Kościuszki

21 września na rzeszowskim rynku na pomnik Tadeusza Kościuszki wspiął się nagi mężczyzna. 31-latek, mimo próśb straży miejskiej, nie chciał zejść. Wezwano policję i straż.

Rzeszowska policja wczoraj około godz. 17 dostała zgłoszenie, że na rynku doszło do niecodziennego zdarzenia. Nagi, 31-letni mężczyzna wspiął się na pomnik Tadeusza Kościuszki i nie chciał z niego zejść mimo próśb straży miejskiej. - Nas też nie chciał słuchać. Wezwana została straż pożarna. - mówi Bartosz Wilk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Strażacy wyjechali na górę i namówili mężczyznę, żeby zjechał z nimi na dół na podnośniku. Okryli go kocem. Na rynku zgromadził się tłum gapiów.

Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna wspiął się na stojący na środku rzeszowskiego rynku monument. Pytany o powody, odpowiedział jedynie tajemniczo, że okaże się to za tydzień.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Google: lwgula
  • Google: lwgula
  • 23.09.2012 03:56

Nie mogę zrezygnować ze sławy lub z ewentualnych nagród, bo wtedy musielibyście pozostać nowoczesnymi niewolnikami po wszystkie czasy. Moje prace są na poziomie gimnazjum, ale profesorowie matamatyki twierdzą, że moje prace są na poziomie pierwszego roku matematyki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Google: lwgula
  • Google: lwgula
  • 23.09.2012 03:30

Odmienimy los ziemi, tej Ziemi. Zaczniemy od całości, która jest złożona ze szczegółów. Kiedy zaczniemy? Po ogłoszeniu całemu swiatu moich wyników. Czy pragniecie zmian w RP za 400 lat? 'Nawet po 400-stu latach nikt tego nie ogłosi' - zapewnił mnie zacny Izraelita, dr matematyki (informatyk i ekonomertysta). 1. NIECH TWOIM ŻYCIOWYM MOTTEM BĘDZIE ZAZDROŚĆ BUDUJĄCA BĘDĄCA WARUNKIEM POZYTYWNEJ KONKURENCJI I REALIZACJI WŁASNYCH ASPIRACJI NA RZECZ TWOJĄ I OJCZYZNY TWOJEJ. 2. UŚWIADOM SOBIE, ŻE NAJWAŻNIEJSZĄ FORMĄ AKTYWNOŚCI ŻYCIOWEJ CZŁOWIEKA JEST PRACA, ZA KTÓRĄ MUSI BYĆ GODNA PŁACA NA ZABEZPIECZENIE GODNEGO ŻYCIA I ZDROWIA TWOJEGO I TWOJEJ RODZINY, ZAPLANOWANEJ LUB KTÓRĄ WSPÓŁTWORZYSZ. 3. UŚWIADOM SOBIE, ŻE POSIADANIE DZIECI I WYCHOWYWANIE ICH NA DOBRYCH LUDZI NIE STANOWI WARUNKU WYSTARCZAJĄCEGO NA DYSPONOWANIE PRZEZ NIE prawymi sumieniami. 4. UŚWIADOM SOBIE, ŻE prawe sumienie JEST WARUNKIEM NACZELNYM NA SZACUNEK ZA SZACUNEK. 5. NIE POZWALAJ NA CZYNIENIE KRZYWDY TOBIE LUB INNEMU STWORZENIU BOŻEMU. 6. NIE POŚWIĘCAJ SIĘ BEZ SENSU. 7. SZANUJ SWOICH PRZODKÓW I INNE NARODOWOŚCI. 8. PIELĘGNUJ NARODOWE TRADYCJE KULTURY I JĘZYKA. 9. PILNUJ MAJĄTKU NARODOWEGO I RODZIMEJ WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ. 10. NIE BLOKUJ WNIOSKÓW TWÓRCZYCH.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i co w tym strasznego?
A o tym jak pewien pilot założył się z kolegami, że z burdelu na Litewskiej na lotnisko na Polach Mokotowskich przebiegnie nago to państwo czytali? A przed wojną to było dopiero gorszące... :-D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Google: lwgula
  • Google: lwgula
  • 22.09.2012 22:53

Oczywiście obnażył się piszemy nie przez 'rz'.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Google: lwgula
  • Google: lwgula
  • 22.09.2012 22:50

Nic strasznego się nie wydarzyło. Nie było aktu samospalenia, ani przemocy cielesnej wobec ludzi. Ważne jest również to, czy na pomniku podskakiwał powyżej swoich klejnotów. Jeśli nie, to 'obnarzył się' kolejny barani łeb.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Borowczyk
  • Borowczyk
  • 22.09.2012 17:22

Powinni mu tego jego ku...obciąć publicznie więcej by się nie obnażał zbokol bo co by okazał NIC

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.