Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22815 miejsce

Rzeszów ma nowy spot reklamowy. Dzieci wypromują miasto?

"Rzeszów - tutaj marzenia traktujemy poważnie" - takim hasłem reklamuje się miasto w nowym spocie. 30-sekudnowy film pojawi się w ogólnopolskich mediach w październiku.

Fragment spotu reklamującego Rzeszów / Fot. Gabriela BlajerMotywem przewodnim nowego spotu reklamowego Rzeszowa są dziecięce marzenia. Reklama pokazuje, że Rzeszów to miasto, w którym można się uczyć, studiować, pracować. - Mamy wspaniałe szkoły, dobre firmy. - podsumowuje Agnieszka Szczekala z wydziału promocji i współpracy międzynarodowej Urzędu Miasta w Rzeszowie.

Bohaterami reklamy jest czworo dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Wystąpiły one w spocie m.in. w pomarańczowych kombinezonach, które kolorystyką mają nawiązywać do logo miasta. Każde dziecko mówi o swoich marzeniach, których spełnienie będzie możliwe dzięki rzeszowskim uczelniom, prężnym firmom czy instytucjom.

Kampania promocyjna Rzeszowa rozpocznie się w październiku. Reklamy pojawią się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, w kinach przed seansami filmowymi, w prasie i na bilbordach. Koszt nagrania spotu to 61 tys. złotych, a sesji zdjęciowej - 5 tys. Ogólnopolską prapremierę spotu będzie można obejrzeć jutro, we wtorek 28 sierpnia, w programie "Kawa czy herbata". Od godziny 6 do 8 program ten będzie nadawany z Rzeszowa.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.