Facebook Google+ Twitter

Rzeszów. Pilnie poszukiwany dom dla jamnika

Pilnie poszukujemy nowego domu dla 11 letniego jamnika długowłosego- miniaturka. Jego dotychczasowa właścicielka zmarła i niestety nikt z rodziny nie może otoczyć go opieką.

 / Fot. Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony ZwierzątPilnie poszukujemy nowego domu dla 11-sto letniego jamnika długowłosego - miniaturki. Jego dotychczasowa właścicielka zmarła i niestety nikt z rodziny nie może otoczyć go opieką. Dlatego pilnie szukamy dla niego opiekuna aby nie trafił do schroniska. Jest to pies bardzo wrażliwy, umie ładnie chodzić na smyczy, lubi długie spacery i uwielbia aportować. Wychowany w bloku, na tzw "kanapie". Dżino jest energicznym i bardzo wesołym psem, lubi wycieczki do lasu i nad wodę. Przyjazny do innych zwierząt tj psów i kotów.

Dżinuś często odwiedza łąkę i bawi się z Luną. Byłą właścicielką Dżina jest mama właścicielki Wadima, odwiedzającego łąkę, jednak nie może zatrzymać Dżina dla siebie! Dżinuś uwielbia bawić się dużymi kamieniami, jest naprawdę kochany! Proszę, popytajcie znajomych czy nie chcieliby go zaadoptować, bo inaczej trafi do schroniska!

Kontakt w sprawie adopcji: 697 675 361

Ps. Jeśli ktoś z okolic osiedla Krakowska Południe w Rzeszowie by go zaadoptował, Dżino dalej spotykałby się ze znajomymi na łące.  / Fot. Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt  / Fot. Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt / Fot. Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt / Fot. Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt

Zdjęcia: http://rsoz.org/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.