Facebook Google+ Twitter

Rzeszów. Targi Budownictwa już od 4 marca

Od 4 do 6 marca odbędą się największe na Podkarpaciu Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomości w Rzeszowie. Impreza będzie mieć miejsce w Hali Podpromie.

 / Fot. Houx, Domena publ., http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Hala_Podpromie.JPG&filetimestamp=20051111152402Swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe i architektury krajobrazu, deweloperzy, a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z tym, co oferuje rynek dla osób, które planują budowę lub też sami prowadzą firmę zajmującą się remontowaniem czy adaptacją domów i mieszkań.

Impreza organizowana jest przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i co roku odnotowuje dynamiczny rozwój. Rzeszowskie Targi Budowlane odwiedzane są przez gości z kraju i zagranicy. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych przyczyniają się do popularności imprezy. Tylko w ubiegłym roku na rzeszowskich Targach gościło ponad 20 tys. osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.