Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8404 miejsce

Rzeszów - warsztaty z mediów cyfrowych i komunikacji wizerunkowej

Jak pisać dobre teksty na potrzeby internetu? Jak tworzyć angażujące filmy video, które staną się hitem YouTube? Czym jest storytelling i jak pomaga w kreowaniu wizerunku? I dlaczego nie warto bać się mikrofonu?

Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących współczesnych mediów online, skorzystaj z bezpłatnych warsztatów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W warsztatach Zawód: MediaMaster mogą wziąć udział uczniów szkół ponadgimnazjalnych i maturzyści. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 / Fot. WSIiZCo w programie?
1. Webwriting i redagowanie tekstów – dr Iwona Leonowicz-Bukała
2. Warsztat video – mgr Gabriela Piechnik
3. Storytelling – dr Kamil Łuczaj
4. Warsztat mikrofonowy z elementami dykcji – mgr Marta Wójtowicz-Błąd i dr Łukasz BłądKto poprowadzi warsztaty?

Iwona Leonowicz-Bukała – redaktor, korektor, autorka tekstów marketingowych i dziennikarz. Od 10 lat również dydaktyk na kierunkach Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa. Prowadzi przedmioty związane z tworzeniem treści na potrzeby mediów, m.in. Warsztaty prasowe, Webwriting i redagowanie tekstów, Kreatywne pisanie. Koordynator merytoryczny studenckiego Intro Magazynu, a wcześniej Magazynu Studenckiego Pressja. Redaktor tematyczny czasopisma internetowego „Social Communication. Online Journal”. Adiunkt w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ.

Kamil Łuczaj – copywriter, zainteresowany brandingiem kulturowym i nieszablonowymi sposobami komunikacji z klientem. (Bezimienny) twórca setek materiałów marketingowych. Pracował głównie dla marek z branży IT. Na uczelni : doktor socjologii – wykłada przedmioty związane z marketingiem i estetyką. Poza uczelnią : Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Autor dwóch książek i kilkudziesięciu publikacji naukowych.

Gabriela Piechnik – artysta fotografik, redaktor kanału IntroTV, a w czasie studiów studenckiej internetowej rozgłośni radiowej. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na – kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalnością Grafika Komputerowa w mediach (I stopień) oraz PR i reklama (II stopień). Asystentka w Katedrze Wzornictwa Przemysłowego WSIiZ.

Marta Wojtowicz-Błąd – logopeda, muzykoterapeuta, były współpracownik Polskiego Radia Rzeszów S.A. Wykładowca przedmiotów związanych z dykcją i zasadami poprawnej wymowy na kierunkach Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa w WSIiZ. Autorka programów nauczania, m.in. „Dykcja i zasady poprawnej wymowy dla nauczycieli - Jak mówić na lekcjach lepiej od spikera radiowego?”, „Emisja głosu dla nauczycieli - Jak być lepiej słyszalnym przez uczniów bez zdzierania gardła?”. Pianistka kabaretu Kaczka Pchnięta Nożem.

Łukasz Błąd – autor tekstów i radiowych audycji satyrycznych. Redaktor naczelny stacji internetowej Intro Radio, współpracownik Polskiego Radia Rzeszów i Trójki – III Programu Polskiego Radia. Dyrektor ds. produkcji multimedialnej WSIiZ i dyrektor artystyczny Klubu Akademickiego „IQ” WSIiZ. Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Starszy wykładowca w Katedrze Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ. Współtwórca kabaretu Kaczka Pchnięta Nożem, z którym został laureatem kilku ogólnopolskich przeglądów.

Jeśli swoją zawodową przyszłość chciałbyś związać z nowoczesnym dziennikarstwem i nowymi mediami oraz dowiedzieć się jak stworzyć materiał, który pokochają odbiorcy, to te warsztaty są dla Ciebie!

Zajęcia praktyczne ze specjalistami z zakresu nowych mediów dadzą Ci szansę sprawdzenia swojego potencjału i zdobycia lub poszerzenia już posiadanej wiedzy. To namiastka możliwości WSIiZ w kształceniu na kierunku Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa, którego celem jest edukacja specjalistów ds. wizerunku w nowych mediach (http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/)

Nie czekaj, zgłoś się już dziś i sprawdź na co Cię stać!

W tym roku warsztaty odbędą się w dwóch terminach:
TERMIN I – 27-30 czerwca 2017
TERMIN II – 17-20 lipca 2017

Zgłoszenia:
TERMIN I – do 21 czerwca 2017
TERMIN II – do 12 lipca 2017

Koszt warsztatów: 0 zł. Wypełnij formularz i zgłoś się na warsztaty - http://formularz.wsiz.pl/wg/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.