Facebook Google+ Twitter

Rzeszów. Zbliża się Kongres Świadków Jehowy

1 lipca 2011 roku w rzeszowskiej Hali Widowiskowej na Podpromiu rozpocznie się trzydniowy Kongres Świadków Jehowy. Jego temat - oparty na słynnej modlitwie Ojcze Nasz - brzmi "Niech przyjdzie Królestwo Boże".

- Spodziewamy się 5 000 uczestników z całego Podkarpacia - wyjaśnia Zygmunt Lula, rzecznik prasowy Kongresu. I dodaje, że od 10 czerwca trwa specjalna kampania zapraszania na to wydarzenie. Świadkowie z regionu wręczają mieszkańcom południowo-wschodniej Polski kolorowe zaproszenia na Kongres.

To trzydniowe zgromadzenie w Hali Widowiskowej na Podpromiu rozpocznie się w piątek 1 lipca 2011 roku o godzinie 9.20. Myśli przewodnie każdego dnia kongresu oparte są na wersetach biblijnych z Mateusza 4:17, Mateusza 6:33 i 2 Piotra 1:11.

- Celem programu będzie umocnienie przekonania, że Królestwo Boże to rzeczywisty rząd. Wstęp na zgromadzenie jest wolny, nie przeprowadza się też żadnych zbiórek pieniędzy. Koszty zgromadzeń Świadków Jehowy w całości pokrywane są z dobrowolnych datków - mówi Zygmunt Lula.

Świadkowie Jehowy od piątku 10 czerwca wręczają specjalne zaproszenia na kongres. W tej kampanii bierze udział w naszej okolicy 70 zborów Świadków Jehowy. Około 5 000 osób wysłucha programu zgromadzenia w Hali Widowiskowej na Podpromiu w Rzeszowie.

W całej Polsce odbędą się 24 zgromadzenia w 18 miastach. Na całym świecie jest przeszło 7 500 000 Świadków, zorganizowanych w ponad 107 000 zborów.

Czytaj też: Świadkowie Jehowy określili datę końca świata. Apokalipsa w 2034 r.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

adam
  • adam
  • 28.01.2012 01:10

Co sądzicie o tej stronie Świadków Jehowy: http://www.watch-tower.pl/?p=3912

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
  • adam
  • 28.01.2012 01:08

Co sądzicie o tej stronie Świadków Jehowy: http://www.watch-tower.pl/?p=3675

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta
  • Marta
  • 01.08.2011 15:05

A ja byłam w Hannover na polsko i niemiecko jezycznym,było 13 tysiecy,bylo wspaniale.Jestem przekonana ze juz niedługo przyjdzie Królestwo Bożę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
  • elaszychlińska
  • 17.07.2011 06:33

Pozdrawiam pana Sylwka ze Szczecina i jego kolegę . Wspaniałych ludzi. Mało piszecie o zjazdach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
KAWCZYK
  • KAWCZYK
  • 04.07.2011 11:22

Ja byłem w Rzeszowie!
Było świetnie!
Szczególnie DRAMAT w Niedzielę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
RF
  • RF
  • 03.07.2011 18:34

Panie Romanie, proszę najpierw zapoznać się z definicją słowa sekta. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiem tylko tyle ze sekta niesa, bo sa legalna organizacja zarejestrowana a wiec tylko jakis fanatyk moze nazwac ich sekta, a jezeli tak sie przezywasz to sam sie tak nazywasz, ja obserwoje organizacje wiele lat mam katakt z tymi ludzimi wiem co sie mniejwiecej tam dzieje, ale nigdy nienazwe ich sekta, bo to wola o pomste do nieba niech wierza jak chca, napewno wrogo usposobieni niesa a nad -gorliwcy wszedziej sie znajda. Pan Jezus powiedzia nawet tak, pozwulcie im a na koncu przyjda rzency i zbiora przenice do spichleza a konkol do jeziora ognia i siarki ale to dopiero na koncu, nienam prostym ludziom sa dzic kto jest kim niech wszyscy pracuja na niwie Panskiej , a pan wie ktorzy sa jego.Pilnoj tego co masz by nikt niewziol twej korony, bo wielu jest powolanych ale malo wybranych ale to nie ty, nie ja wybieram tylko PAN PANOW KROL KROLOW.PO OWOCACH ICH POZNACIE.? DLUGOSZ ROMAN.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ang
  • ang
  • 01.07.2011 10:37

RF ! nie mów bo uwierzę :P skończ się powtarzać -jakiś Ty lekkomyślny,ble.

Komentarz został ukrytyrozwiń
RF
  • RF
  • 30.06.2011 17:23

cała prawda o sekcie opisywana przez byłych członków: http://watchtower-forum.pl/ zapraszamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
angi
  • angi
  • 28.06.2011 10:04

A ja w Sosnowcu,pozdrawiam :*