Facebook Google+ Twitter

RzeszUFF Weekend i Marma Reszów Speedway Cup

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-29 13:31

W najbliższy weekend w stolicy Podkarpacia odbędzie się trzydniowa impreza RzeszUFF Weekend. Pod patronatem prezydenta miasta Rzeszowa organizowane są po raz kolejny obchody majówki.

Majówka rozpocznie się 1 maja 2010 roku promocją sportów żużlowych wśród mieszkańców regionu. Na stadionie miejskim w Rzeszowie, przy ul. Hetmańskiej 69 odbędzie się po raz pierwszy turniej Marma Reszów SpeedWay Cup.

W godz. 11-13, przed zawodami przewidziano dodatkowe atrakcje dla publiczności. Dla miłośników tańca zapowiada się prawdziwa gratka. Swój występ zapowiedziała Szkoła Tańca Sportowego „Aksel” jednej z największych i najprężniej działających Szkół Tańca na Podkarpaciu. Szkoła jest dobrze znana podkarpackiej publiczności, od początku swojego istnienia aktywnie angażuje się w znaczące dla miasta i regionu inicjatywy kulturalne.

Znajdzie się również coś dla zainteresowanych walkami wręcz - zaprezentuje się Sekcja Judo Policyjnego Towarzystwa Sportowego „WALTER”. Planowany jest również pokaz zapasów Sekcji zapaśniczej ZKS Stal Rzeszów.

Kolejną atrakcją będzie pokaz sztuk walki Szkoły Chow Gar Kung Fu, która przedstawi taniec lwa.

Od godz. 13 rozpocznie się Marma Reszów Speedway Cup. Swoją obecność potwierdzili już żużlowcy: Karol Baran, Tomasz Rempała , Maciej Kuciapa, Mariusz Puszakowski. Z tej okazji założono w serwisie Facebook, fan page http://www.facebook.com/rzeszow.speedway
gdzie umieszczane będą aktualne informacje oraz zostanie przeprowadzony konkurs.

Kolejne dni majówki to Extreme Day i Święto Paniagi. 2 maja odbędzie się Festiwal sportów ekstremalnych i muzyki, w trakcie którego przewidziano m.in. pokaz Freestyle`u motocrossowego Dariusza Kłopota oraz koncert Molesty. 3 maja zorganizowane będzie, już po raz siódmy Święto Paniagi. Jest to jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i promocyjnych regionu i jego mieszkańców.

Autor: Anna Kusak
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie otwarty.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.