Facebook Google+ Twitter

Rzuć papierosy razem z nami – od dzisiaj w gazecie Wiadomości24.pl

Czy chciałaś/chciałeś kiedyś rzucić papierosy? Czy wiesz, jakie to trudne? Jeśli Ci się nie udało, dołącz do nas - od pierwszego grudnia Wiadomości24.pl startują z akcją wspólnego rzucania palenia - raz na zawsze!

Podobno rzucanie palenia jest bardzo proste, skoro niektórzy robią to codziennie. Ja też rzucałam już kilka razy - lecz z marnym skutkiem. Teraz, dzięki gazecie internetowej www.wiadomosci24.pl i naszej społeczności, spróbuję jeszcze raz.

Plan jest następujący - od 1 grudnia codziennie będziemy przygotowywać się do Dnia Zero - dnia, który będzie naszym pierwszym dniem bez papierosa. Z wielu badań wynika, że do porzucenia nałogu trzeba się dobrze przygotować - dlatego dajemy sobie cały miesiąc na oswojenie się z myślą, że Nowy Rok zaczniemy bez papierosów. Od 1 stycznia przez dwa miesiące codziennie będziemy opisywać jak dajemy sobie radę - już jako osoby niepalące.

koniec z obrzydlistwemDlaczego 1 stycznia? To jest bardzo dobra data, z wielu powodów. Po pierwsze, większość z nas będzie po imprezie - pierwszy trudny poranek bez papierosa po prostu... prześpimy. Po drugie - łatwiej rzucić, kiedy po "przepalonej" imprezie piecze i drapie w gardle, a na języku czuć ten obrzydliwy (nie)smak... Po trzecie - część z nas robi noworoczne postanowienia - a nie ma nic lepszego, niż zacząć nowy rok od zadbania o swoje zdrowie, portfel i wygląd!

Dlaczego razem, tutaj? Bez wątpienia dla walki z wszelkimi nałogami niezwykle pomaga wspólne dzielenie się doświadczeniami. Po drugie, rzucając razem, nawzajem będziemy wspierać swoją motywację. Wreszcie, po trzecie, znajdzie się ktoś, kto w pełni doceni nasz sukces, wiedząc, jak ciężko było osiągnąć założony cel.

Na pewno będzie nam bardzo ciężko - dlatego musimy dobrze się do tego kroku przygotować. Przez cały grudzień będziemy dzielić się radami i obawami związanymi z rzucaniem papierosów. Od stycznia zaczynamy natomiast wspierać się w trudnościach, dbać o formę, dzielić się sposobami na pozbawianie się nikotynowego głodu.

Przygotowania do uruchomienia modułu, który będzie nam, palaczom pomagał pisać i czytać się w jednym miejscu już trwają. Każdy z nas będzie mógł dołączyć w dowolnym momencie. Ja zaczynam przygotowania od 1 grudnia (mam nadzieję, że programiści nadążą z pracą do tego dnia).

To jak, kto rzuca?

ZOBACZ TEŻ:
Dzisiaj dzień gnębienia palących

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Jestem abstynentem,nigdy nie paliłem papierosów.Niestety,zwykle muszę być skazanym na dymek od innych! Obawiam się,że podobne akcje mają niewielki skutek,po prostu bez wytrwałości samego palacza nie osiągnie się sukcesu! Pomimo tego,życze jak najlepiej podobnym mitingom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może jakieś konkretne wsparcie? : ) Zrzuta na terapetów, gumę anty, plastry a choćby słone paluszki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oliwio widze że Agata Ś tobie o mnie powiedziała bo nie pale od 20 listopada. I mnie nie ciagnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzucam razem z Wami.Życzę wszystkim i sobie powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie pale, ale wspieram :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oliwio to jest ekstra pomysł ! Popieram , jeśli zaś chodzi o udział w akcji...no cóż ja "przestałam" palić w zeszły piątek.Cala noc nie spalam po pogrzebie koleżanki ,która zmarła na raka płuc ... PALENIE naprawdę ZABIJA
PS: "przestałam" bo faktycznie nie pale,ale zdarzyło mi się zapalić papierosa w nocy ,gdy pisałam artykuł ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem ciekaw jak to dalej się potoczy... "Banki Drugich Śniadań" umarły śmiercią naturalną jakoś, a też wszyscy byli na tak....

Komentarz został ukrytyrozwiń

i ja nie stanę w szranki trudnej walki z nałogiem. Palenie traktuję bardzo osobiście i - co tu ukrywać - dbanie o to, żeby fajka nie zgasła sprawia mi nieodmiennie wielką frajdę. Obiecuję, wszakże, że wzorem Clintona od 1 stycznia nie będę się zaciągał. A kciuki trzymam za Was od dziś:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram, choć się nie przyłączam :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z podobnych przyczyn co Asen ja tez nie moge przyłączyć sie do akcji, ale wspieram Was duchowo:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.