Facebook Google+ Twitter

Sabat Czarownic 3 już w sobotę

W sobotę 30 czerwca o godzinie 21 rozpocznie się trzecia już edycja "Sabatu Czarownic". Wielkie widowisko będzie nawiązywało do legendarnych świętokrzyskich zlotów czarownic na Łysej Górze.

"Sabat Czarownic 2" - występ Dody. / Fot. Gosia Domańska/ z albumu autoraW tym roku widowisko "Sabat Czarownic" będzie częścią "Magicznego weekendu". "W kieleckim amfiteatrze Kadzielnia wystąpią największe gwiazdy polskiej estrady" - informuje rzecznik prasowy Regionalnej Organizacji Turystycznej, Jarosław Panek.

W pierwszej części koncertu wystąpi: Kabaret Paranienormalni, Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Kielecki Teatr Tańca, Janusz Radek i zespół Lady Pank.
W drugiej natomiast części widowiska wystąpi: Art Color Balet, Kabaret Paranienormalni, Edyta Górniak, IRA , Urszula, Damian Ukeje, Maryla Rodowicz, Janusz Radek i Mariusz Ostrowski.Widowisko w amfiteatrze rozpocznie się od muzycznego przedstawienia z podkładem Modesta Musorgskiego "Noc na Łysej Górze" oraz od etiudy baletowej w wykonaniu Ocelota i Kieleckiego Teatru Tańca, do fragmentu utworu "The Village" - czytamy w serwisie sabatczarownic.pl.

Tak jak w ubiegłym roku, "Sabat Czarownic 3" będzie transmitowany przez Program 2 TVP, co ucieszy zapewne te osoby, dla których wejście do amfiteatru nie jest możliwe.

Zdjęcia z "Sabatu Czarownic 2": Sabat Czarownic w Kielcach - fotorelacja

Sabat Czarownic 2 w Kielcach - fotorelacja, cz. II

"Sabat Czarownic" będzie można obejrzeć na telebimie ustawionym na kieleckim Rynku"- dodaje Jarosław Panek, który zajmuje się organizacją imprezy w sektorze medialnym.

Kilka słów o kieleckim Sabacie Czarownic. Rozmowa z Gosią DomańskąWidowisko poprowadzą Anna Dereszowska i Andrzej Piaseczny.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

hha fr
  • hha fr
  • 29.06.2012 13:23

Posiadam wejściówki na Sabat Czarownic 3, zainteresowani kupnem prosze o kontakt: fruga1@wp.pl odbiór w Kielcach

Komentarz został ukrytyrozwiń
gargamel
  • gargamel
  • 28.06.2012 23:53

to autorka tez się wybiera na ten SABAT?

Komentarz został ukrytyrozwiń
bt
  • bt
  • 28.06.2012 22:07

Mam nadzieję Karolinko, że będzie tak, jak w zeszłym roku, a nawet lepiej. Sektor medialny ma być poszerzony, to dobrze wróży:-) Pozdrawiam:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
karolina
  • karolina
  • 28.06.2012 21:59

Zapowiada się świetna impreza:)
Pozdrawiam gorąco!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.