Facebook Google+ Twitter

Sądecka grupa akrobatyczna Astral Team podbija polskie wybrzeże!

I Regaty „Klastrów Polskich” okazały się doskonałą okazją do pokazania niezwykłych umiejętności i talentu członków Astral Team Nowy Sącz.

Astral Team Nowy Sącz / Fot. Archiwum Menu GroupPrzed rozpoczęciem regat odbył się widowiskowy pokaz nowosądeckiej grupy akrobatycznej, łączącej w swoich prezentacjach artystyczno – sportowych elementy sztuk i sportów walki, akrobatyki, gimnastyki i break dance.

Zespół Astral Team Nowy Sącz powstał we wrześniu 2008 roku, kiedy to spotkało się kilku młodych chłopców, pełnych pasji i motywacji do spełniania marzeń. Co istotne, członkowie zespołu to wielokrotni medaliści Polski i Europy oraz reprezentanci Polski na całym świecie. Sukcesy, jakie odnosili i nieustannie odnoszą w różnego rodzaju konkurencjach w kraju i poza jego granicami stanowią powód do dumy nie tylko dla nich samych, ale przede wszystkim dla Nowosądeczan.

Umiejętności, jakie Astral Team zaprezentował podczas pokazów w wielu nadmorskich miastach wzbudziły ogromne zainteresowanie i jednoczesny zachwyt nad tym, jak olbrzymie możliwości posiada ludzkie ciało i na jak wiele niecodziennych czynności pozwalają latami wypracowywane zdolności ruchowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.