Facebook Google+ Twitter

Saga o zmierzchu przed świtem na warszawskiej Woli

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-11-17 19:45

Takiej promocji filmu nie zrealizuje nawet najpotężniejsze agencja reklamowa. Tragiczna strzelanina na przedmieściach Denver na premierze filmu "Mroczny Rycerz powstaje" i jej sprawca znalazły naśladowcę w tym samym kraju.

 / Fot. .Tym razem zaopatrzony w broń dwudziestolatek zamierzał zaatakować publiczność podczas filmowego seansu w stanie Missouri. Jednak matce udało się powstrzymać chorego syna przed dokonaniem masakry.

Można powiedzieć, że w Warszawie na premierze najnowszej części "Sagi Zmierzch" panował spokój. Chociaż podobnie jak w USA, Multikino osadzone jest w przestrzeni galerii handlowych, tutaj nikt nie groził, jak psychicznie niezrównoważony  / Fot. .Blaec Lammers, pracownikowi jednego z licznych supermarketów.

Internet jest pełen podobnych sensacji oraz streszczeń i recenzji z ekranizacji literackiej wizji Stephenie Meyer. Ten bestseller już nieraz poddawano szczegółowej analizie i krytyce, przede wszystkim za uproszczony styl opowiadania i powierzchowność charakterów uczestniczących w akcji ludzi.

Wydaje mi się, że zaangażowanym do głównych ról aktorom udało się tchnąć życie w papierowo sportretowanych bohaterów i przydać im interesujących cech, które sprawiają, że możemy ulec złudzeniu, iż obcujemy z wiarygodnymi psychologicznie istotami. Nieważne, czy są to wampiry, ludzie, czy wilkołaki. Zarówno w baśni, jak i w prawdziwym życiu reguły postępowania bywają podobne, a perypetie tak samo dramatyczne i fascynujące. W swojej relacji z seansu zwrócę więc uwagę na te obserwacje i wątki, które wykraczają poza konwencjonalną opowieść o wampirach, ludziach i wilkołakach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.