Facebook Google+ Twitter

Saints Row: The Third - najbardziej absurdalna gra roku?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-13 13:11

Studio Volition Inc zdołało stworzyć gangsterską grę z prawdziwego zdarzenia, do której dolano porządną łyżkę czystego absurdu. To pozycja obowiązkowa dla każdego dorosłego gracza, którego nie odstraszą ciężkie dowcipy.

Wszystko o grach zawsze na giernik.pl

Saint's Row / Fot. materiały promocyjneSaints Row: The Third opowiada dalsze dzieje gangu Świętych, znanych z dwóch poprzednich odsłon gry. Obecnie Święci są jedną z najpotężniejszych organizacji przestępczych (i nie tylko) w mieście. Sytuacja zmienia się, gdy konkurencja postanawia zagarnąć lwią część wpływów, a samych Świętych odsunąć na bok. Fabuła nie jest zbyt wyrafinowana, ale zwroty akcji i niektóre sceny zostały tak dobrze wyreżyserowane, że chce się ukończyć główny wątek na jednym, no może dwóch oddechach.

Wisienką na torcie są wszelkiej maści smaczki, na przykład gościnny występ Burta Reynoldsa przez którego dosłownie spadłem ze śmiechu z krzesła. Humor jest zresztą główną bronią, której użyli twórcy w kontakcie z graczem. Żarty sytuacyjne i teksty potrafią rozbawić do łez, a praktycznie każdy filmik przerywnikowy wprowadza gracza na kolejny poziom absurdu. Ale uwaga - dowcipy twórców Saints Row: The Third bywają ostentacyjnie wulgarne i nie każdemu muszą przypaść du gustu. Nie od parady na pudełku widnieje znaczek PEGI 18.

W samej warstwie rozgrywki Saints Row: The Third przypomina gry z serii GTA. Mamy tutaj otwarte miasto, po którym poruszamy się pojazdem lub na piechotę. Możemy zająć się albo zwiedzaniem, albo wykonywaniem konkretnych misji, które popchną historię do przodu.

Tym co wyróżnia Saints Row: The Third na tle konkurencji są nieskończenie wielkie możliwości personalizacji, nie tylko postaci gracza, ale także całego gangu. Stworzenie swojej postaci może trwać naprawdę długo, ponieważ w kreatorze dostępne są suwaczki dotyczące naprawdę szczegółowych cech ciała. Możliwości wydają się niemal nieograniczone.

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.