Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

110684 miejsce

Sakiewicz apeluje: Kupujcie dwa egzemplarze Gazety Polskiej Codziennie

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej Codziennie" (GPC), zamieścił w serwisie wPolityce.pl dramatyczny apel, w którym prosi czytelników o kupowanie dwóch egzemplarzy tabloidu.

 / Fot. Tadeusz Rudzki/CC 3.0"Redagujemy gazetę w warunkach skrajnych, czasami bez snu, dyżurując po kilkadziesiąt godzin. Całe kierownictwo redakcji i spółki pracuje za darmo. Pensje dziennikarzy też są mało wygórowane." - pisze Sakiewicz.

Stwierdza również, że redakcja gazety rozpoczęła działalność praktycznie bez pieniędzy, jednak podjęła ryzyko, bo jak pisze naczelny GPC "to był (...) obowiązek wobec Polski i naszych przyjaciół, którzy zginęli w Smoleńsku."

Sakiewicz skarży się w swoim apelu na bojkot, jaki jego zdaniem podjęły telewizje wobec GPC. "Ruch" miał zabronić też zamieszczania ramki z gazetą na kioskach. Naczelny twierdzi również, że w mediach obowiązuje zakaz cytowania "Gazety Polskiej Codziennie".

"Jeżeli chcemy mieć własne media wszyscy muszą, i to natychmiast, włączyć się w walkę o sprzedaż dziennika. Trzeba go codziennie kupować ale zachęcać także i innych do czytania." - czytamy w apelu. Sakiewicz zachęca również do zakupu dwóch egzemplarzy tabloidu.

Naczelny gazety twierdzi, że jego gazeta miała przełamać monopol władzy w mediach. "Jak bardzo szkodliwy jest ten monopol widać choćby po ostatnich wydarzeniach. Widzieliśmy byłego wyborcę Platformy Obywatelskiej, który w proteście przeciwko działaniom rządu, dokonał próby samospalenia."

Przypomnijmy, że telewizje odmówiły wyemitowania spotu gazety, w którym młody człowiek wymienia nazwiska samobójców, zestawionych z cytatami wypowiedzi polityków PO. Lektor mówi też, że członek PO zabił pracownika PiS.

Czytelnicy i autorzy W24 polecają na Facebooku
Ruch Palikota ma już rok. Palikot podkreśla: "Jest nas wielu"
Sondaż Homo Homini. Palikot w Sejmie. PiS dogonił PO. Wygra wybory?
Obchody Zabrzańskiej Jesieni. Fotorelacja ze Skarbnikowych Godów
Pokaz broni w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Zdjęcia



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

edwin
  • edwin
  • 04.10.2011 08:14

@Jerzy W /wczoraj/.
Powiadają, że nie kopulował, więc jest prawiczkiem. Jakoby utrudnia mu fakt iż jest jednojajeczny. Wzwodu doznaje jedynie na widok samolotu i trudno wymagać by kopulację przeprowadzał na Okęciu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 04.10.2011 08:08

Redaktorze Sakiewicz ! Ludziska nie kupują szmatławca. Do określonego celu stosują papier toaletowy. Pan sobie możesz sam tym "podetrzeć".

Komentarz został ukrytyrozwiń
qwewqe
  • qwewqe
  • 04.10.2011 00:38

Elektorat PiSu ma już swój tytuł codzienny i zwie się on "Fakt". Tylko, że ten tytuł nie chce drukować peanów na cześć towarzysza Kaczyńskiego, a po wtóre należy do wydawcy "polskojęzycznego".
SSakiewicz próbował uszczknąć trochę czytelników temu wydawnictwu i się przejechał, bo raz: ludzie są zmęczeni jego bzdurą, po drugie: tak samo jak nie przesadza się starych drzew, tak samo starsze osoby nie nawykły do zmian.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Litości panie Sakiewicz! - pisowski elektorat do zamożnego nie należy.
Obciążony różnymi haraczami na rzecz.... (powstrzymam się)
dodatkowgo ciężaru nie udźwignie.
Nie wstyd Panu?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy W
  • Jerzy W
  • 03.10.2011 20:27

czy Jarosław jest prawiczkiem ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
LINKe
  • LINKe
  • 03.10.2011 19:27

Brawo , brawo Sakiewicz przeliczył się z inwestycjami ? Ten tabloid powstał na zamówienie PiS-u do celów propagandowych. Nasz Dziennik ze swoimi "cudami" podwoił nakłady a apetyt Sakiewicza rośnie w miarę jedzenia i co , tu klops .

Komentarz został ukrytyrozwiń
nm
  • nm
  • 03.10.2011 17:51

-- W PO ćpają?Piromani? WYNIKI WYBORÓW: PIS-47%,PO-24%,SLD-4,8%,PSL-4%,PNJ -0,1% ,POliogłup 0,9%.-TYLKO J.KACZYŃSKI PREMIEREM.Prezydent(MANIPULUJE?) dając odznaczenia MIESZA w KAMPANI.-ŁAMIE PRAWO?CHAM nowak z PO? Tysek KŁAMIE?-Jak UE pozna PRAWDZIWE ZADŁUŻENIE POLSKI-to SPADNIEMY NA OSTATNIE MIEJSCE NA ŚWIECIE.KOMPROMITACJAsądaży:wybiórczej,tvn,tvn24, polityki,obop,...-nie dajmy się KŁAMSTWOM PSEUDO-MEDIOM .-studenci plotkują -TOTALNA KOMPROMITACJAPObolszewi,CYNIZM,OBŁUDA,HIPOKRYZJA,MATACZENIE,BŁAZENADA,CYRK,. .. .jakimi błaznami otacza się tysek?-(nie)rząd NIEROBÓW(PO,PSL): prawie żadnych reform-TYLKO ZADŁUŻANIE POLSKI (POLAKÓW) -w ciągu 4 lat ZADŁUŻENIE o 400 mld. zŁ(prawdziwe zadłużenie jest prawdopodobnie WIELOKROTNIE WIĘKSZE-skrywane przez ten rząd i dlatego chcą dalej rządzić ,aby PRAWDZIWEGO ZADŁUŻENIA NIE POZNALI POLACY,ANI UE-wszystkie miasta POLSKI sąZADŁUŻONEprzez:kredyty,obligacje,inne instrumenty,...,-rząd OKRADŁ pieniądze z OFE i ZADŁUŻA przyszłych emerytów (dzisiejszych studentów i małych dzieci)).CZERWONA KARTKA w wyborach dla PObolszewi( PO,SLD) -TOTALNA KOMPROMITACJA SLD-Wzaiątek i Napieralski chcieli oszukać społeczeństwo-boją się transmisji całej debaty z ROSTOWSKIM,aby sopołeczeństwo nie dowiedziało się PRAWDZIWEGO OBLICZA i programu SLD-czego się BOI,gdzie ich OTWARCIE na społeczeństwo,czy tak jak PO chce UKRYĆ prawdziwy program przed społeczeństwem?czy dopadła ich paranoja?-mówią studenci-czy SLD chce jak PO dążą jedynie do WŁADZY i STOŁKÓW dla KOLESI ?,a nie obchodzi ich dobro WSZYSTKICH OBYWATELI POLSKI.CZY partie OSZUSTÓW?SLD i PO,-NIEWIARYGODNE-skoro chcą debaty ZAMKNIĘTEJ dla TV,a nie szczerej, prawdziwej,konkretnej rozmowy merytorycznej o budzecie i programach tych parti na żywo w TV -aby społeczeństwo dowiedziało się co NAPRAWDĘ MYŚLĄ TE PARTIE.Czy"jutro bez obaw"-czy"OBAWY OD JUTRA" dzięki podpisaniu umowy z center klap?PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA.Tusk powinien kupić gwożdzie do trumny PO. PO eksmituje na bruk.
.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 03.10.2011 16:08

Piękna sprawa ! SSakiewicz wyłożył pieniądze na tabloid i całe imperium prasowe pada. Zachłanność jest gorsza niż sra--ka .Chciał wyciągać kasę z kieszeni ubogiego elektoratu .Panie SsAKIEWICZ PANA kłamstwa już się przejadły - gazetka niepolska hi hi hi

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 03.10.2011 15:08

Apel:Jarek zamiast wydawać pieniążki na durne spoty wyborcze wspomóż redaktorka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Felek
  • Felek
  • 03.10.2011 14:02

Redaktorze Sakiewicz,wydrukuj swoją gazetę na papierze toaletowym to może ktoś przed użyciem trochę poczyta