Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8666 miejsce

Sakiewicz: uważam Tuska za winnego katastrofy smoleńskiej

Półtora roku temu redaktor naczelny "Gazety Polskiej" żartował, że gdy Putin będzie chciał obalić Tuska, "to się przyzna, że zrobił ten zamach". Putinowi nic się nie stanie, a Tusk poleci.

 / Fot. Materiały prasoweTomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie", bardzo często pisze i mówi takie rzeczy, które nie wszystkim mieszczą się w głowie. To jemu udało się jako pierwszemu opublikować szokujące wiadomości o tajemniczej (celowo wypuszczonej) mgle smoleńskiej i helu, o wybuchach w samolocie, rozerwaniu się kadłuba nad ziemią i o zamachu na prezydenta. Dzisiaj możemy dowiedzieć się, o nowym scenariuszu i powodach zamachu oraz jego wykonawcy.

W rozmowie z Onet.pl red. Tomasz Sakiewicz, ujawnił, iż nie jest wykluczona realizacja niepokojącego scenariusza w sprawie smoleńskiej. Półtora roku temu redaktor był uprzejmy zauważyć - jak to określił - ponurym żartem, że jak Putin będzie chciał kiedyś obalić Tuska "to się przyzna, że zrobił ten zamach". Wszak Putinowi nic się nie stanie, a Tusk poleci. Pół roku temu zaś redaktor przestał żartować, gdyż się zorientował, że "Rosjanie to naprawdę mogą zrobić". A teraz? Teraz zastanawia się, "czy tego właśnie nie robią".

Dziennikarz Onetu zapytał też czy rząd musi się bać, skoro Sakiewicz nawoływał do wyjścia na ulicę? "Jeszcze nie teraz" - pada odpowiedź. Rozmówca uzasadnia, że tego typu święta, niezbyt dobrze służą zmianom politycznym. Powinny bowiem skupiać się na przekazie o niepodległości i dotyczącym silnego państwa. Jego zdaniem rząd jest krytycznie oceniany w społeczeństwie, jednak poparcie dla partii [PiS i PO - przyp. aut.] jest wyrównane. Zmian powinno się dokonywać, gdy społeczeństwo już wie, czego chce - przekonuje redaktor.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Żeby było śmieszniej ten scenariusz brzmi zupełnie logicznie. Wyjaśnia skąd wieczne występy mające na celu skłócenie Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy myślący człowiek wie, że Kaczyńscy ,którzy za "komuny" żyli sobie jak pączek w maśle, byli uśpionymi szpiegami KGB. Gdy już było wiadomo, że śp. Lech Kaczyński nie ma szans na reelekcję, Putin dokonał zamachu i jego protegowany, J. Kaczyński, omal nie został prezydentem Polski. Jednak ich nikczemny plan się nie powiódł dzięki mądrości prawdziwych polskich patriotów.
A co? A jak? Każdy głupi może być Sakiewiczem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Sakiewicz zawarł umowę z prezydentem Rosji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Różne brednie pan Sakiewicz mówi i pisze ale tym wywiadem przeszedł sam siebie . Idąc tokiem [ marzeń] myślenia pana redaktora Putin obali Tuska na rzecz Kaczyńskiego . A za ile ? Warto sprzedawać Polskę za cenę władzy ?
Himalaje absurdu !

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.11.2012 18:56

@"uważam Tuska za winnego". Uważa też, że niezależnie od tego, czy była to katastrofa, czy zamach premier powinien być rozliczony. To bardzo mocne słowa, ale trudno się z nich wyśmiać i orzec, że wypowiada je ktoś niepoczytalny. Warte zastanowienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.