Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7306 miejsce

Saleta walczy dla WOŚP

23 lutego Przemek Saleta po raz ostatni stanie do walki, w której jego przeciwnikiem będzie Andrzej Gołota. Zanim jednak dojdzie do starcia bokserów, fani będą mogli powalczyć o "wejście" z Przemkiem na ring.

Przemysław Saleta znany jest z działalności chaytatywnej - tym razem po raz kolejny wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy / Fot. Chariot5 stycznia rusza charytatywna aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji będzie wyjście do ringu z Przemkiem Saletą. Zwycięzca akcji pojawi się razem z pięściarzem na chwilę przed finałową potyczką z Andrzejem Gołotą w gdańskiej ERGO Arenie.

Udział w aukcji może wziąć każdy. Cały dochód z licytacji wesprze 21. Finał WOŚP. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na terapię noworodków i niemowlaków oraz wyposażenie szpitali geriatrycznych w profesjonalny sprzęt medyczny.

14 stycznia, tuż po finale WOŚP, Przemek Saleta pojawi się na specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej w krakowskim hotelu Rubinstein przy ulicy Szerokiej. W czasie spotkania sportowiec przedstawi wszystkie szczegóły związane z walką, opowie także o nowym projekcie koniecpsortu.pl.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Na licytację mnie nie stać, ale pana Saletę darzę ogromną sympatią i życzę mu wygranej w tej walce.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam do LICYTOWANIA wyjścia z Przemkiem Saletą do RINGU 23 lutego 2013 w walce z Andrzejem Gołotą http://aukcje.wosp.org.pl/przemek-saleta-wyprowadz-mistrza-na-ring-i718593

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.