Facebook Google+ Twitter

Salon Edukacyjny Perspektywy 2010 rozpoczęty!

Tegoroczni maturzyści koniecznie powinni odwiedzić Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie rozpoczął się dziś XIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2010.

 / Fot. Urszula BieńkoSalon potrwa trzy dni (4 - 6 marca) i może okazać się przydatnym przystankiem w drodze po upragnione wykształcenie. Nie tylko maturzyści, ale gimnazjaliści i studenci znajdą tu coś dla siebie. Salon dzieli się na trzy części: Salon Szkół Wyższych i Policealnych, Salon uczelni zagranicznych - Study Abroad, a także prezentację liceów i techników.

Do tej pory targi edukacyjne Perspektyw organizowane były w Hali Expo na Woli. W tym roku po raz pierwszy prezentacja liceów i uczelni wyższych odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki.
- Uważam, że jest to lepsze miejsce, ponieważ jest to centrum miasta, łatwiej tu dojechać. Poza tym wszyscy wiedzą, gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie i znają to miejsce - mówi Joanna, siedemnastoletnia licealistka, która maturę będzie zdawała dopiero w przyszłym roku. - Odwiedziłam to miejsce już w tym roku, ponieważ chciałam uzyskać jakieś informacje dotyczące studiów, przede wszystkim zorientować się jakie są warunki przyjęcia na interesujące mnie kierunki - dodaje Joanna.

Na Salonie Szkół Wyższych można spotkać stoiska uczelni publicznych i niepublicznych z całego kraju. - Mimo, że jesteśmy uczelnią spoza Warszawy studiowaniem na naszej uczelni interesuje się wielu młodych ludzi. Najczęściej pytają o takie kierunki jak pedagogika, dietetyka, kierunki ścisłe. Ciekawią ich również progi punktowe, jak jest rozmieszczona uczelnia w mieście i czy uczelnia jest przystosowana dla niepełnosprawnych - mówi reprezentantka Akademii Podlaskiej w / Fot. Urszula Bieńko
Siedlcach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.