Facebook Google+ Twitter

Salvatti.pl na dzień dziecka: pomaluj świat dzieciom na Ukrainie

Przekaż 5 zł (lub wielokrotność) na konto Fundacji Salvatti.pl. My prześlemy zebrane pieniądze misjonarzom na Ukrainie, a malowanki trafią do dzieci w polskich przedszkolach. Kliknij tutaj i pomagaj: http://salvatti.pl/UsmiechDlaUkrainy/

Akcja Fundacji Salvatti.pl, www.salvatti.pl / Fot. materiały prasoweKupując książeczkę do kolorowania „Malowanka dla Malowanki. Odkryj tajemnice Ukrainy” wyciągamy pomocną dłoń do Polaków mieszkających na Ukrainie, w ubogiej dzielnicy Żytomierza, o nazwie Malowanka. Zamieszkuje tam wielu Polaków, których przodkowie po I rozbiorze Polski znaleźli się poza obszarem swojego kraju. Wciąż jednak tęsknią za ojczyzną. Ich dzieci chętnie uczą się języka polskiego, by potem móc przyjechać do polski na studia. Niestety, Malowanka jest ubogą dzielnicą i nie ma tam żadnego domu kultury, w którym dzieci mogłyby rozwijać swoje zdolności i pasje.

Dlatego Fundacja Salvatti.pl chce pomóc polskim misjonarzom wybudować Centrum Kultury, które będzie kuźnią młodych talentów i zapewni młodzieży lepszy start w życie. A dzieci w Polsce kolorując huculski dzban, zamek w Żółkwi czy Ukrainkę w barwnym ludowym stroju dowiedzą się więcej o świecie i będą mogły rozwijać swoją kreatywność!

Przekaż 5 zł (lub wielokrotność) na konto Fundacji Salvatti.pl. My prześlemy zebrane pieniądze misjonarzom na Ukrainie, a malowanki trafią do dzieci w polskich przedszkolach.

Sprawdź na www.salvatti.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.