Facebook Google+ Twitter

Sam Smith zaśpiewa piosenkę do filmu "Spectre". Utwór nosi tytuł "Writing's on the Wall"

Premiera 24. filmu o Bondzie za 2 miesiące, tymczasem wiadomo już, kto zaśpiewa piosenkę do "Spectre". Będzie to Sam Smith. Utwór nosi tytuł "Writing's on the Wall". Usłyszymy go 25 września.

 / Fot. materiały prasoweBrytyjski wykonawca Sam Smith zaśpiewa piosenkę do kolejnego filmu o Jamesie Bondzie, który nosi tytuł "Spectre". Utwór nosi tytuł "Writing's on the Wall". Usłyszymy go 25 września.

Smith to brytyjski wokalista popowy, który zdobył popularność dzięki nagraniu partii wokalnych w utworze „Latch” duetu Disclosure w 2012 roku. Dwa lata później wydał debiutancki album "In the Lonley Hour", z którego pochodzi jego najbardziej znana piosenka "I’m Not the Only One".

Sam Smith dołączy m.in. do Paula McCartneya, Madonny, Tiny Turner, Adele czy Carly Simon, którzy wykonywali tytułowe piosenki do poprzednich części filmów o Jamesie Bondzie. Ponadto pojawił się nowy plakat do "Spectre". Na plakacie obok Daniela Craiga pojawia się Léa Seydoux. W "Spectre" w agenta 007 po raz ostatni wcieli się Daniel Craig.

Tytuł filmu odnosi się do terrorystycznej organizacji SPECTRE. Bond próbuje odkryć tajemnicę organizacji oraz to, kto do niej należy. Zmusza go do tego tajemnicza wiadomość dotycząca jego przeszłości.

Obok Daniela Craiga w filmie zagrają Christopher Waltz, Monica Belucci czy Ralph Fiennes. Reżyseruje Sam Medez. PRemiera w Polsce 6 listopada.

Paweł Szałankiewicz (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.