Facebook Google+ Twitter

Samba Festival po raz trzeci rozgrzeje nadwiślańską plażę

Już 17 lipca klub Warszawska La Playa Music Bar zaprasza na najgorętszą imprezę tego lata.

Danca Brasil / Fot. materiały organizatoraTrzecia edycja Samba Festival jest kontynuacją ubiegłorocznego festiwalu, który sprawił, iż warszawska La Playa Music Bar po raz kolejny stała się mekką brazylijskiej kultury. Sukces ubiegłorocznej edycji skłonił organizatorów do rozszerzenia koncepcji wydarzenia o warsztaty z zagranicznymi instruktorami samby oraz profesjonalnymi muzykami największego w Europie zespołu samba – reggae.

Ogromny sukces frekwencyjny utwierdził w przekonaniu, iż Polacy potrafią i uwielbiają bawić się przy gorących rytmach brazylijskich. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom bardzo licznej rzeszy zwolenników kultury brazylijskiej w Polsce, w 2010 r. specjalnie na Samba Festival organizatorzy zaprosili liczne gwiazdy, za sprawą których trzydniowy festiwal wpisze się jeszcze trwalej w kalendarz lipcowych wydarzeń w Warszawie.

W tym roku Samba Festival będzie wydarzeniem trafiającym w gusta szerszej publiczności. W dniach 16-17 lipca organizatorzy proponują miłośnikom kultury brazylijskiej dwudniowe warsztaty samby z Lecio Lealem, znanym brazylijskim tancerzem i choreografem. W dniach 16-18 lipca zwolennicy muzyki perkusyjnej będą mogli po raz kolejny szlifować swoje umiejętności pod okiem dyrektora artystycznego Muleketu, największego w Europie zespołu samba-reggae.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.