Facebook Google+ Twitter

Same skróty myślowe

Moja nadzieja na ratunek dla polskiej demokracji, jaką stanowić miał Andrzej Lepper prysnęła jak sen jakiś złoty oraz bańka mydlana. Andrzej Lepper poszczekał, powarczał i skulił pokornie ogon w sprawie wiceministra Macierewicza.

Premier Jarosław nawet nie szczekał. Uznał, że wszystko było i jest w największym porządku. Cóż to oznacza? Ano tylko to, że każdemu wolno pluć w dowolną stronę. Pluć nie wolno bezdomnemu Hubertowi oczywiście.

Poseł Mojzesowicz zaniemógł dyplomatycznie. Kiedyś niewygodnych działaczy usuwano, podając następujący komunikat: odszedł na własną prośbę ze względu na zły stan zdrowia.

Andrzej Zaranek zostanie zaś niebawem oskarżony o to, że usiłował czołem rozbić podkute buty dwu-metrowego policjanta. Nie wykluczone też, że zechce ten paskudny pyskacz obić się harapem po plecach.

Nie jestem masochistą. Spróbuję zatem przeprosić panów: Kaczyńskiego, Leppera, Mojzesowicza. Wszystko co pod panów adresem wyszczekałem było jedynie skrótem myślowym. Nade wszystko zaś przepraszam pana Macierewicza, którego nie potrafię przestać traktować jak skrótu myślowego właśnie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.