Facebook Google+ Twitter

Same Suki zapowiadają nowy album

Formacja Same Suki zaprezentowała nowy teledysk do premierowej kompozycji "NoName".

 / Fot. materiały prasoweSame Suki to kobieca formacja, grająca muzykę kobiet z miasta inspirowaną utworami ludowymi; muzykę kobiet, które nie boją się sięgać do źródeł, żeby śpiewać o tym co tu i teraz. Zespół powstał z radości życia, z pasji i pragnienia grania własnej, niczemu i nikomu niepodporządkowanej muzyki. Z inspiracji muzyką ludową i cudownym instrumentem jakim jest suka biłgorajska. Z chęci wyrażania siebie taką jaką się jest, bez cenzury. Singel „NoName” jest pierwszym zwiastunem nowego albumu zespołu Same Suki. Premiera płyty jest planowana w 2016 roku.

Na krążku pojawią się nowe tematy, nowe poszerzone brzmienia i przestrzenie. Inspiracją do tworzenia nowego materiału nadal pozostają źródła, polska muzyka ludowa, etniczne instrumentarium z całego świata i głęboko ukryte pokłady kobiecej duszy.

„Kobieca energia daje niesamowitą siłę. Napędza nas każdego dnia i chociaż czasem szaleje jak tornado, jest totalną inspirą do tworzenia.” – mówi Magdalena Wieczorek-Duchewicz, frontmenka zespołu.
Wybrane dla Ciebie:


Tagi: samesuki


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Otworzyłam tekst i już wiem, dlaczego...SUKI. Wysłuchałam piosenki. Zamknęłam oczy i... "odjazd" totalny. Inspirujący utwór.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.