Facebook Google+ Twitter

Samo życie...

W Polsce sytuacja w służbie zdrowia nie jest dobra, wiem to z własnego doświadczenia. A tymczasem wzrasta liczba ludzi potrzebujących pomocy.Lekarz prowadzący pacjenta może wykonać jedynie jedną tomografię komputerową w roku. Terminy na tak ważne badanie jak CK są odległe. Marker nowotworowy, jaki wykonuję co trzy tygodnie, jest płatny. Koszt - 35 zł. Na specjalistyczne konsultacje lub konieczne leczenie w szpitalu trzeba czekać wiele miesięcy. Nie dotyczy to jedynie przypadków nagłych, zagrożenia życia, wypadku drogowego itp.

Jestem już tu na Wiadomościach24.pl od ponad roku. Wiele osób ciężko chorych otrzymało wsparcie i życzliwość ze strony czytelników. Wielu, bardzo wielu, chorych niestety umiera.
Wszystkim wspierającym naszych podopiecznych bardzo dziękuję w imieniu rodzin, przyjaciół i znajomych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.09.2010 22:01

Beatka jest Wielka Irenko!Takich osób jak najwięcej!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena Grześ
  • Irena Grześ
  • 17.09.2010 18:28

Masz całkowitą rację Beatko! Nie wiem, co musi się stać, aby wszystko szło w lepszym kierunku... I kolejki do lekarzy i na badania i zabiegi, i opieka lekarska i walka o nasze zdrowie.
Dziękuję również wszystkim za pomoc mojej rodzinie w trudnych chwilach. Nie wiem, co zrobiłabym bez wsparcia takich Przyjaciół, jak Beatka. Dzięki Ci Kochana za Twoje serce i dobroć. Brak słów, aby wyrazić moją wdzięczność...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.