Facebook Google+ Twitter

Samobójstwo na cmentarzu

52 letni mieszkaniec Łodzi zastrzelił się nad grobem swojej żony.

Fot. ilustracyjna / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:MAG08_PICT0026.jpg&filetimestamp=20080910221935Tragedia wydarzyła się 15 lutego 2009 roku. Roman K. udał się w okolicach godziny 14 na cmentarz przy ulicy Retkińskiej w Łodzi. Zabrał z samochodu strzelbę i następnie udał się z nią pod cmentarny krzyż mieszczący się na głównej alei. Wcześniej zadzwonił do swojego przyjaciela, który mieszkał w pobliżu. Niestety, w chwili, kiedy przyjaciel pana Romana dotarł na miejsce, ten już nie żył.

Mieszkańcy są zszokowani tragedią. Znali małżeństwo Grażyny i Romana od dawna. Od zawsze prowadzili oni wspólny interes i byli powszechnie szanowani. Niestety, pani Grażyna niespodziewanie zmarła z powodu tętniaka. Znajomi małżeństwa twierdzą, że pan Roman nie mógł wytrzymać straty małżonki oraz zarzutów, które mówiły, że pani Grażyna zmarła z winy męża. Sprawą zajmuje się poleska prokuratura.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Człowiek, człowiekowi wilkiem......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego ludzie są tak okrutni?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przykra sprawa, często ludzie którzy słyszą- TO PRZEZ CIEBIE. Nie wytrzymują psychicznie. Zostać samemu, a do tego być oskarżanym o śmierć bliskiej osoby, to?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.