Facebook Google+ Twitter

Samochodem pod Kanałem Piastowskim?

Premier Jarosław Kaczyński niedzielę spędził w województwie zachodniopomorskim. Późnym popołudniem odwiedził również Świnoujście, ostatnio - strategiczne miasto w Polsce.

Z bardzo krótką wizytą szef rządu gościł w Świnoujściu w niedzielne popołudnie. Wraz z premierem Kaczyńskim na wyspy przyjechali: Radek Sikorski - minister obrony narodowej oraz Jerzy Polaczek - minister transportu.

Gdy premier Kaczyński zapewniał o budowie trzykilometrowego tunelu pod Kanałem Piastowskim łączący wyspę Uznam z resztą kraju, wzbudził okrzyki radości zwolenników polityki braci Kaczynskich zebranych na pl. Słowiańskiego.

Podczas przemówienia premier Kaczyński oficjalnie zarekomendował na stanowisko prezydenta Świnoujścia Edwarda Zająca (PiS). Niestety i tym razem, podczas wizyty jednego z najważniejszych urzędników w Państwie, nie padła żadna deklaracja jakoby nowy gazoport miał powstać w Świnoujściu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 01.11.2006 18:47

Wątpie czy te deklaracje można barać na powaźnie. W stolicy nie ma dokończonej pierwszej linii metra. Daleko jeszcze do jej skończenia.A co z drugą linia? Za sto lat, chyba, zacznie się jej budowa. Kolejna sprawa: rozbudowa lotniska Okęcie i budowa nowego, w Modlinie, o standardach naprawdę światowych. I jeszcze do tego jakiś tunelek pod Kanałem Piastowskim w dalekiej północno-zachodniej Polsce. Szczerze wątpie w tę deklarację. Kolejna, nierealna, obietnica przedwyborcza.

Pozdrawiam autora widomości

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.