Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9737 miejsce

Samochodowe Spa – luksus dla wybranych czy oszczędność pieniędzy?

Jak spowodować by - nie dużym kosztem - wnętrze auta wyglądało jak nowe, a pojazd, mimo upływu czasu, nie tracił na wartości?

 / Fot. profpar.plKażdy z nas lubi się podobać. Nie rzadko gotowi jesteśmy zainwestować w wygląd duże pieniądze i coraz częściej dotyczy to nie tylko kobiet. Szyk, styl i elegancja to cechy, które lubimy – dlatego owocne lata przeżywają dziś różnego rodzaju styliści czy salony kosmetyczne. Ale czy to wystarczy?

Poczuć się luksusowo

Przeciętny Polak coraz większą uwagę przywiązuje nie tylko do swojego wyglądu, ale i tego, co posiada. Kupuje coraz lepsze telefony komórkowe, coraz większe mieszkania, coraz droższe auta. A co, jeśli nie stać nas na drogi samochód, lecz mimo wszystko chcemy poczuć się luksusowo w tym, który mamy?
Okazuje się, że profesjonalne czyszczenie pojazdu może być całkiem tanie, szczególnie biorąc pod uwagę korzyści, jakie ze sobą niesie. Jakie?

Zyskać czas dla siebie


- Najczęstszym powodem, dla którego klienci korzystają z naszych usług, jest brak czasu i chęci do zadbania o swój pojazd – informuje Adrian Krzistkowski, właściciel ręcznej myjni samochodowej profpar.pl. - Coraz bardziej cenimy sobie wolny czas i wygodę, dlatego korzystamy z firm, które nie tylko profesjonalnie i kompleksowo zajmą się naszym samochodem, ale przede wszystkim wykonają to u klienta w domu – podkreśla.

Dojazd do zainteresowanego jest dziś bowiem coraz częstszą, jednak wciąż jeszcze mało popularną korzyścią. Co ciekawe, usługi ręcznych myjni samochodowych to nie tylko popularne „mycie auta”, ale pełna kosmetyka, która - poza czyszczeniem karoserii i praniem tapicerki - obejmuje także kompleksową impregnację pojazdu.

- Wśród propozycji, jakie mamy dla naszych klientów jest m.in. czyszczenie i woskowanie felg aluminiowych, ręczne woskowanie karoserii, mycie silnika czy konserwacja i nabłyszczanie opon. Zdarzało się również, że usuwaliśmy z lakieru smołę, asfalt czy naklejki – wspomina Adrian Krzistkowski.

Ile to kosztuje?

Jak deklaruje właściciel profpar.pl, ceny takiej usługi są bardzo przystępne i w zasadzie porównywalne do cen myjni samochodowych. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na kosmetykę kilku pojazdów, koszt spada nawet o dziesięć procent. Biorąc pod uwagę cenny czas, jaki zyskamy dzięki dojazdowi do klienta, korzyści rosną niebagatelnie.

Może więc, przy okazji kolejnej wizyty u teściowej, czy po prostu - w ramach zadbania o komfort podróżowania – warto wysłać swój samochód do profesjonalnego spa? Zyskamy tym samym więcej czasu na pomyślenie o sobie i... wizytę u fryzjera czy kosmetyczki.

Więcej szczegółów na www.profpar.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.