Facebook Google+ Twitter

Samochody BMW do serwisu. Wykryto usterki w 1,3 mln aut!

Producent samochodów BMW poinformował, że musi przeprowadzić kontrolę w swoich autach serii 5 i 6 wyprodukowanych w latach 2003 - 2010. Powodem jest wadliwie zamocowana osłona od akumulatora w niektórych egzemplarzach.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:BMW_528xi_sedan.jpg&filetimestamp=20081001161809 / Fot. fot. IFCAR, własność publicznaNiestety nawet producentowi BMW zdarza się wyprodukowanie samochodów z drobną usterką. Tym razem okazało się, że do serwisu zostanie wezwane 1,3 miliona pojazdów. Powodem napraw jest niewłaściwie zamontowana osłona kabla akumulatora.

Firma twierdzi, że właściciele BMW nie muszą nagle pędzić do serwisu, bo prawdopodobieństwo wstąpienia tej usterki jest niewielkie - informuje Onet.pl. Producent wskazuje jednak, żeby nie bagatelizować sprawy, gdyż w wyjątkowych przypadkach osłona może spowodować zakłócenia w elektronice samochodu lub unieruchomić silnik. W skrajnych przypadkach może dojść też do zwarcia instalacji i pożaru.

BMW już wysłało zaproszenia do wszystkich właścicieli aut BMW serii 5 i 6 celem stawienia się w serwisie i usunięcia wady.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.