Facebook Google+ Twitter

Samolot spadł na autostradę w Dubaju

W Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich doszło do katastrofy samolotu. Transportowa maszyna spadła na ruchliwą autostradę w trakcie podchodzenia do lądowania. Kilka samochodów zapaliło się.

Samolot spadł na autostradę w Dubaju! / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Dubai_night_skyline.jpg&filetimestamp=20060927164723Jak informuje portal TVN24.pl, do katastrofy doszło w niezamieszkałej części Dubaju. Według anonimowego przedstawiciela władz, na chwilę przed katastrofą, na pokładzie samolotu wybuchł pożar. Zgnęli wszyscy członkowie załogi. Na razie nieznany jest typ samolotu oraz jego wielkość.

Według Al Arabiyi, samolot należał do amerykańskiej firmy kurierskiej UPS. Maszyna runęła około 20 km od międzynarodowego lotniska w Dubaju, gdzie miała lądować. Firma potwierdziła w oświadczeniu, że jeden z jej samolotów uległ wypadkowi w Dubaju oraz że pracuje nad uzyskaniem szczegółowych informacji.

Warto przypomnieć, że na pustyni w pobliżu Dubaju w październiku 2009 roku rozbił się transportowy Boeing 707, który należał do sudańskiego operatora. Zginęło wtedy siedmiu członków załogi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.